Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli pliušiniai zuikiai - Didelis zuikis minkštas žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Zuikiai - Didelis Minkštas Zuikis Žaislas XXL

Jūsų kelionių draugas - pliušinis zuikis!

Dideli pliušiniai zuikiai – ilgaausis, smalsus draugas. Manau, tikrai žinai daug pasakojimų apie vikriuosius ir greituosius zuikučius. Aš, gal ir nesu toks vikrus, bet esu tikrų tikriausias ilgaausis pliušinis zuikis! Kaip žinia, zuikiai gyvena dideliuose, draugų pilnuose, būriuose, nes mums yra labai svarbi meilė ir draugystė. Dėl to, į savo draugų ratą, norėčiau priimti ir tave! 

Aš labai mėgstu, kai kas nors pakaso mano ausytes ir kailiuką. Patikėk, tokio minkšto ir švelnaus kailiuko kaip aš, neturi niekas. O ką jau kalbėti apie mano ilgąsias ausis, kurios yra puikiai pritaikytos linksmų istorijų ar net liūdnų nutikimų išklausymui. Atskleisiu paslaptį, mano puri zuikio uodegytė gali išsklaidyti net ir pačią niūriausią nuotaiką. O visų svarbiausia, aš nekantrauju susipažinti su tavimi, nes tikrai žinau, jog tu ir aš būsime geriausiais draugais! 

Lauk manęs, nes aš jau bėgu ruoštis didžiajai kelionei į tavo namus! Ilgai neužtruksiu, nes mes zuikučiai esame labai greiti!

Iki pasimatymo, mano mielas drauge!


Laikas vaikiškoms linksmybėms su dideliu XXL minkštu zuikiu

Dideli pliušiniai zuikučiai yra patys vikriausi ir energingiausi iš visų gyvūnų, dėl to, būk tikras, liūdesiui ir blogoms emocijoms nebeliks laiko! Vos tik zuikiui atvykus į tavo namus, jie taps pilni džiaugsmo ir linksmybių. Galbūt nežinai, tačiau zuikiai yra patys puikiausi žaidimų draugai, jie gali dūkti su tavimi valandų valandas, o išsekus jėgoms jie mėgsta prisiglausti prie savo geriausio draugo, su kuriuo jaučiasi saugūs bei ramūs, ir saldžiai nusnausti.

Zuikutis bus pats laimingiausias galėdamas tiesiog leisti laiką su tavimi, ir nesvarbu ar tai bus nenutrūkstamos linksmybės, ramus pasisėdėjimas ar net kelionė. Patikėk, jie yra puikūs kompanionai! O svarbiausia, zuikučiai myli iš visos savo mažos širdutės, dėl to šios priežasties jie yra patys ištikimiausi ir labiausiai atsidavę draugai!

Būtent todėl dideli pliušiniai zuikiai yra tokie mylimi vaikų. Jų ilgos ausytės suteikia jiems meilumo ir švelnumo, o didelės akytės visuomet kviečia dūkti. Susidraugavus vaikučiai mėgsta didelio zuikio glėbyje nusnausti pietų miego arba keliauti į sapnų karalystę po ilgos, nuotykių ir žaidimų kupinos, dienos.  Po nuotaikingos dienos su naujuoju draugu, būtina tinkamai pasiruošti miegui. Zuikiai yra tikri pedantai, dėl to švarintis yra jų mėgstamas užsiėmimas. Padėk zuikiui išsipurenti savo minkštą kailiuką, išsivalyti baltus dantukus, o jis atsidėkodamas saugos tavo sapnus!

Taip pat dideli pliušiniai zuikiai yra be galo smalsūs ir puikūs klausytojai, dėl to jie su džiaugsmu klausysis tavo pasakojamų istorijų ir pasakų. Žinoma, labiausiai jiems patinka istorijos apie drąsiuosius zuikius ir jų nutrūktgalviškus nuotykius! Juk žinai, kad jie kartais gali būti bailiukai, dėl to išjungus šviesą nepamišk jų apkabinti!

Žaislas yra toks tvirtas, jog atlaikys net didžiausias išdaigas ir tvirčiausius apkabinimus, todėl pamatysite, jog energingasis pliušinis zuikis taps geriausiu mažylio draugu.


Didelis pliušinis zuikis – dovana visiems

Nei vienas suaugęs žmogus negali atsispirti ilgaausio zuikučio meilumui ir jo kailiuko švelnumui. Patikiname, kad jūsų mergina, žmona, mama ar sesuo nustebs ir akimirksniu priglaus šią nepaprastai mielą dovaną prie savo krūtinės ir akimirksniu įsimylės. Tai puiki Valentino dienos, gimtadienio ar sukaktuvių dovana. Mielas zuikučio žvilgsnis sušildys kiekvienos moters širdį.

Net ir vyras, brolis ar draugas gali būti netikėtai nustebinti, kuomet svarbia proga išvys šį naująjį draugą. Tai pažadins ir stipriausio vyro emocijas.

Tai puiki dovana besilaukiantiems ar tik ką į pasaulį atėjusio vaiko tėvams, nes didelis pliušinis žaislas simbolizuoja vaikystę, išdaigas ir smalsumą. Neabejotinai tokia dovana stebėtų augantį vaikelį ir prisijungtų prie jo šėlionių. 


Pliušinis XXL zuikis – namų bei švenčių puošmena

Norite suteikti namų interjerui išskirtinį akcentą – didelis pliušinis zuikis neabejotinai yra tai, kur krypsta akys, vos tik įžengus į kambarį. XXL dydžio zuikis suteiks erdvei jaukumo, meilumo ir sukurs šiltą atmosferą. Ar galite įsivaizduoti vaiko akis, kuomet jis nudžiugs kiekvieną rytą pabudęs ir išvydęs savo pliušinį draugą laukiantį šalia, jo kambaryje? 

Turime paminėti, jog didelis pliušinis zuikis yra mėgstama vaikelio sutiktuvių (baby shower) puošmena. Pirmiausia, kaip dovana ji be žado palieka būsimą mamytę, o kartu tampa puikiu akcentu šio vakarėlio nuotraukoms, įrėminančioms tokią nuostabią laukimo šventę.

Rengiate krikštynas ar gimtadienio šventę? Kodėl nesukūrus išskirtinio dekoro? Pliušiniai zuikiai pagyvins šventės aplinką, įneš žaismingumo ir prikaustys atvykusiųjų dėmesį. 

Šis didelis pliušinis zuikis yra itin mėgstamas žaidimų kambariuose, ligoninėse bei darželiuose. Svarstote, kuo pradžiuginti mažąjį ligoniuką? Vikrusis ilgaausis tikrai padabins jį plačia šypsena.


Kodėl verta pasritinktu mus?

Greitas pristatymas.  Dideli pliušiniai zuikiai patys atkeliaus Jūsų nurodytu adresu visoje Europos Sąjungoje. Mes žinome, kaip nekantraujate, todėl jie pasieks jus vos per kelias dienas. Teddyway žino, kas klientams yra patogiausia, todėl jums nereikės keliauti į paštomatus ar pašto skyrius, jog galėtumėte atsiimti žaislą. Kurjeris jūsų siuntą pristatys iki pat durų bei ją įteiks tiesiai gavėjui į rankas! 

Žaislų kokybė. mūsų pliušiniai zuikiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, dėl šios priežasties jie yra tvirti ir su jumis kurs prisiminimus daugybę metų. Kokybiškas pliušinio tigro užpildas išlaikys formą net po jo plovimų. Tvirti dygsniai išlaiko žaislo formą tokią pat ilgus metus, net tuomet, kai jį skalbiate skalbimo mašinoje. 

Saugumas. mūsų žaislai pagaminti iš medžiagų, kurios yra saugios žmonėms ir aplinkai. Kadangi, visi produktai yra kokybiški, galite būti ramus, žaidžiant neatsiskirs jokios žaislo detalės. Dideli pliušiniai zuikiai yra pripildyti antialerginiu užpildu, todėl pliušinį žaislą glausti gali kiekvienas, net ir žmogus. Taigi galite būti ramus, jog ši dovana tikrai tinka visiems. Mes siekiame užtikrinti aukščiausią gaminių bei aptarnavimo kokybę, todėl kelia aukščiausius standartus produktams ir procesams.

Pasirinkimo įvairovė. Teddyway jūs galite rinktis iš skirtinų pliušinių zuikių dydžio ir spalvų. Galbūt jums patinka stačios kikučių ausytės, o galbūt jūs mieliau rinksitės zuikį nulėpausį? Mūsų asortimente savo naują draugą atras kiekvienas. 


Pliušinio zuikio priežiūra

Didelis pliušinis zuikis nereikalauja papildomos priežiūros, nes jo kailiukas yra pagamintas iš audinio, kuris netraukia dulkių. Žaislą galima skalbti skalbimo mašinoje, garantuojame, kad jis išlaikys savo formą. 

Jei norite, kad pliušinis kiškutis išliktų ryškus it pirmą susitikimo dieną, siūlome nelaikyti jo ant tiesioginių saulės spindulių, kurie blukina žaislo kailiuko spalvą.

Su Teddyway jūs neabejotinai atrasite žaislą, kuris pradžiugins ir suaugusius, ir vaikus. Patogios pristatymo sąlygos ir išskirtinė žaislo kokybė atspindi mūsų požiūrį, jog parduodame tik daugiausiai džiaugsmo ir laimės suteikiančius minkštus žaislus, kurie džiugins ne vienerius metus. Tikriausiai kiekvienas mūsų turėjome mylimą pliušinį žaislą, todėl žinome, kiek daug emocijų jis gali suteikti? Didelis pliušinis zuikis – tai ištikimas draugas.

Produktai pridėti į sarašą