Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Didelės pliušinės žirafos - Didelė žirafa minkštas žaislas XXL

Didelės Pliušinės Žirafos - Didelė Minkšta Žirafa Žaislas XXL

Didelės pliušinės žirafos – tiesiai iš savanos į tavo glėbį!

Didelės pliušinės žirafos - šio gyvūno nesumaišysi su niekuo. Ilgas grakštus kaklas, laibos kojos, margi taškeliai ant kūno, žavingos blakstienos ir didelės gėrio kupinos akys. Taip – tai dailioji žirafa. Aukščiausias pasaulio žinduolis, galintis užaugti net iki 5,5 metro aukščio.

Jei sudarytumėte trijų žmonių bokštą, beveik galėtumėte pažiūrėti jai tiesiai į akis. Netgi naujagimės žirafos yra aukštesnės už daugelį žmonių. Taigi, žirafa – tikras gyvūnijos pasaulio modelis, elegantiškai žingsniuojantis savanos podiumu. Tikriausiai svajoji, kad jis žingsniuotų ir tavo namuose? Pasirodo, viskas yra įmanoma. Tereikia panorėti!


Žirafa, kuri telpa namuose

Matyt, kad niekas neleistų namuose auginti tikros žirafos. Ji ne tik netilptų pro duris. Sulaužytų lovą, bandydama ant jos įsitaisyti. Galiausiai, suvalgytų visas tavo gėles. Tad turime geresnę išeitį – pliušinę žirafą. Gal ir ne originalaus dydžio kaip natūralioje gamtoje, tačiau vis tiek įspūdingų matmenų žaislas, savo mielumu pavergs kiekvieno širdį.

Tokią žirafą galima drąsiai dovanoti kaip išskirtinę dovaną, rodančią nuoširdų dėmesį kitam žmogui. O nupirkus ją kažkam kitam, tikrai norėsis vieną tokią turėti ir savo namuose. Be to, tai tobulas aksesuaras ne tik namie, bet ir vaikų darželiuose, žaidimų kambariuose ar bet kurioje kitoje erdvėje, kuriai siekiate suteikti originalumo pojūtį. Didelės pliušinės žirafos čia atneš dalelę egzotikos.


Kiekvienas žaislas turi savo asmenybę

Visos žirafos gamtoje yra unikalios! Kaip kiekvieno žmogaus pirštų atspaudai yra unikalūs, taip ir nėra dviejų žirafų su vienodomis dėmėmis. O štai pliušinės žirafos yra išskirtinės savo asmenybėmis. Juk kiekvienas žmogus, kuris priglaudžia didelę pliušinę žirafą, kartu su ja praleidžia daug laiko: šoka, žaidžia, miega, stebi filmus, fotografuojasi (bent po kartą per dieną), degustuoja įvairius valgius, keliauja į tolimiausius stebuklingus kraštus, netgi guodžiasi, kai būna sunku.

Dažniausiai pakeliui nutinka įdomių istorijų, kurios sukuria neapsakomą ryšį su savo žaislu. Galima netgi lavinti savo kūrybiškumą, pasitelkiant pliušinę žirafą. Pavyzdžiui, sugalvok bent 20 vietų, kurias norėtų aplankyti žirafa. Arba sukurk po istoriją kiekvienai žirafos dėmelei. O dabar suskaičiuok visas tas dėmeles. Kiek jų yra? Kaipmat pastebėsi, kad visiškai įsitraukei į šį veiksmą ir kažkur toli palikai visus dienos rūpesčius. Tad pliušinė žirafa yra daugiau nei tiesiog žaislas. Tai unikali asmenybė, keliaujanti per gyvenimą kartu su tavimi.


Pliušinė žirafa – geriausia miego draugė

Su pliušinėmis žirafomis niekuomet nebus nuobodu. Kodėl? Nes joms reikia labai mažai miego. Laukinėje gamtoje žirafos miega nuo 10 minučių iki 2 valandų. Įsivaizduok, jeigu ir tau reikėtų tiek mažai poilsio, o likusį laiką galėtum skirti žaidimams. Būtų šaunu! Bet visgi, žmonėms reikia pamiegoti ilgiau. Juk miegas labai svarbus, kad atgautume jėgas.

O didelės pliušinės žirafos ypatingos tuo, kad jos miega tiek pat, kiek ir jų šeimininkas. Ir visuomet labai ramiai. Nė viena pliušinė žirafa neknarks kaip garsus traktorius ir neprižadins tavęs viduryje gražaus sapno. Garantuojame! Priešingai, ji ne tik netrukdys, bet ir padės tau lengviau užmigti. Apsikabinęs šį minkštą, pūkuotą žaislą, greičiau nurimsi ir atsipalaiduosi.


Kuriant žaislus – dėmesys svarbioms detalėms

Kuriant pliušines žirafas daug dėmesio skirta medžiagų kokybei, patvarumui bei detalių autentiškumui. Žirafa išliks puikios būklės net ir daug metų su ja miegant, šokant ar kartu žaidžiant įvairius žaidimus.

Tvirtos siūlės atlaikys net ir intensyviausias pramogas, audiniai yra tinkami pakartotinai plauti, užpildui naudojami kamuoliukai yra antialerginiai, o visas žaislas tvirtas ir tuo pačiu švelnus bei mielas. Visa tai leidžia labai lengvai pamilti tokį unikalų žaislą.

Produktai pridėti į sarašą