Didelės pliušinės žąsys - Didelė žasis minkštas žaislas XXL

Didelės Pliušinės Žąsys - Didelė Minkšta Žasis Žaislas XXL

Didelės pliušinės žąsys atskrenda į tavo namus!

Didelės pliušinės žąsys - ar matai, kas gi čia tokios atskrenda? Taip, visas pulkas žąsų traukia į tavo namus! Ištiesia ilgą kaklą, nužvelgia viską žemėje ir savo grakščiais sparnais mojuoja iš toli. Taip jos sveikinasi su tavimi.

O tu tik pažvelk iš arčiau – šie paukščiai išties ypatingi – tai didelės pliušinės žąsys, kurios nekantrauja nutūpti ant tavo lovos ir susipažinti. Juk jos moka ne tik skraidyti, bet ir vaikštinėti žeme. Tipena didingai iškėlusios galvą ir vizgindamos plunksnuotą uodegėlę.

Tikra elegancijos viršūnė! Kiekviena plunksna tokia švelni, kad iškart norisi tokią mielą žąsį apkabinti ir nebepaleisti.


Žąsys – labai draugiški gyvūnai

Ar žinojai, kad žąsys yra itin draugiški gyvūnai? Jos labai mėgsta bendrauti ir būti kompanijoje. Tad būtinai turi priglausti vieną į savo draugiją, kad jums abiems būtų gera ir smagu.

Be to, išduosime vieną labai svarbią paslaptį apie bet kurią žąsį. Tai, ką ji savo akimis pamato patį pirmąjį, prisiriša prie jo visam likusiam gyvenimui. Bus ištikima, atsidavusi ir besąlygiškai mylės. Tokios meilės galima tik pavydėti. Tad pliušinė žąsis taps tikru šeimos nariu tavo namuose.


Streso sumažinimas

Didelės pliušinės žąsys yra tiesiog sukurtos suteikti ramybės ir atsipalaidavimo. Šie mieli minkšti žaislai visų pirma traukia savo jaukia išvaizda. Vos tik juos pamačius, viduje iškart kyla didžiulis noras čiupti vieną šių žąsų į savo glėbį, priglausti galvą ar šalia saugiai nusnūsti.

Nuoširdus prisiglaudimas prie pliušinės žąsies paskatins laimės ir atsipalaidavimo jausmus bei padės numalšinti stresą, kurio dabar tiek daug visur aplinkui.

Nesvarbu, ar tai nuovargis po darbo, ilgos mokslų dienos, ar pokyčių baimė, o gal tiesiog reikia pertraukėlės – prisiglaudus prie didžiulio minkšto žaislo, greitai pajusi, kaip sunkios emocijos lengvėja, o jų vietą užima ramybė ir atsipalaidavimas.


Didelės pliušinės žąsys – fantazijos lavinimui

Pliušinė žąsis padės lavinti fantaziją. Įsivaizduok, kaip kartu su ja plaukiojate vandens paviršiuje, kaip jūsų kojos iriasi per vandenį ir gaudo bangeles. Arba kaip šmirinėjate tarp krūmų ieškodami sau maisto. Ir kaip apsidžiaugiate radę riešutų visai savo šeimynai.

O visų smagiausia įsivaizduoti, kaip su savo pliušine žąsimi skrendate aukštai danguje. Iš tiesų tai aplinkui visas būrys žąsų. Žmonės apačioje žiūri į jus ir stebisi, kaip jūs visos mokate taip dailiai skristi „V“ raidės formoje. Jūs prasilenkiate su kitais paukščiais, iš arti apžiūrite aitvarus, pasisveikinate su kylančio lėktuvo keleiviais ir ramiai nusklendžiate tolyn kartu su vėju. Fantazija ribų neturi, tad drąsiai leiskis jos vedamas už rankos.


Puiki interjero detalė

Realiame gyvenime žąsys labai mėgsta „patobulinti“ savo namus įvairiomis šakelėmis, lapais, žieve bei kitais dailiais aksesuarais, kuriuos randa gamtoje. Visa tai jos gabena į savo lizdus ir dailina taip, kad būtų jauku ir miela juose gyventi.

Tad šis estetiką mėgstantis paukštis taps puikiu interjero akcentu ir tavo namuose. Kai juose nutūps didelė pliušinė žąsis, šie iškart nušvis jaukumu ir suteiks švelnumo įspūdį.

Be to, ši puri pagalvėlė - ideali dovana kažkieno dienai praskaidrinti. Ji tinka ir gimtadieniui, ir kitoms progoms. Neabejojame - įteikus tokią dovaną, iškart pamatysi šypseną kito žmogaus veide.

Didelės pliušinės žąsys pagamintos iš aukštos kokybės audinių, kurie užtikrina ilgą žaislo tarnavimo laiką. Visos medžiagos yra patvarios, užtikrinančios ilgaamžiškumą. Išplovus žaislus skalbimo mašinoje, jie atgauna pirminę išvaizdą ir švelnumą. Tad galėsi ir toliau jaukiai apkabinti savo draugą ir smagiai kartu leisti dienas.

Produktai pridėti į sarašą