Dideli pliušiniai vienaragiai - Didelis vienaragis minkštas žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Vienaragiai - Didelis Minkštas Vienaragis Žaislas

Didelis pliušinis vienaragis – jūsų nuotykių draugas!

Dideli pliušiniai vienaragiai – tai ištikimiausi ir žaismingiausi žmonių draugai. Tikriausiai esi girdėjęs(-usi) įvairiausių pasakų ir istorijų apie stebuklingus vienaragius? Noriu atskleisti tau mažą paslaptį - aš esu vienas iš jų! Gal ne toks stebuklingas, bet tikrai vienaragis! Vienaragiai negali gyventi vieni, jiems reikia artimos sielos, dėl to aš ieškau geriausio draugo! Tikiuosi, kad ir tu jo ieškai!

Vienaragiai mėgsta spalvingas akimirkas, tikrą draugystę ir nuotykius, į kuriuos šuoliuoja su dideliu malonumu. Ar tu mėgsti nuotykius? Taip? Tuomet leiskimės į juos kartu! Aš tau parodysiu kelią. 

Aš esu minkštutis, nes labai mėgstu apsikabinimus, švelnus, kaip plunksnelė bei sklidinas laimės ir džiaugsmo, kuriais labai noriu pasidalinti su tavimi! Dėl šios priežasties, pažadu, net ir niūriausią dieną tau bus gera su manimi. Mano spalvingi karčiai nuspalvins net ir tamsiausią dangų, net ir gūdžiausią naktį! Todėl tau niekada nebus baisu. Aš tave apginsiu ir saugosiu. 

Mano stebuklinga galia – pildyti net ir slapčiausius norus, todėl svajokime drauge ir nuspalvinkime kasdieną naujomis viltimis.

Skubu ruoštis ypatingai kelionei, kurioje surasiu tave – mano geriausią draugą(-ę)! Aš jau nekantrauju su tavimi susipažinti, nes tikiu, jog susitikus, mes pamiltumėme vienas kitą iš žvilgsnio! Man pasakojo, kad geriausi draugai vienas kitą labai saugo ir brangina, kad jie leidžią laisvą laiką kartu, šėlioja ir džiaugiasi minutėmis, praleistomis kartu. Tai dar labiau verčia mane nekantrauti ir trokšti kuo greičiau su tavimi susitikti.

Iki, drauge, tikiuosi mes greitai rasime vienas kitą!


Patinginiaukime su pliušiniais vienaragiais!

Dideli pliušiniai vienaragiai yra sklidini siurprizų! Nors jie atrodo vikrūs ir grakštūs, labiau už viską jie mėgsta patinginiauti su savo geriausiu draugu(-e). Pagulėkite kartu, vienaragiai yra geriausi kompanionai šioje srityje! Jie apgaubs tave savo šiltu bei minkštu kūneliu, kuris iš karto leis pasijusti saugiau. Švelnus pliušinio vienaragio kailis yra toks jaukus, jog nesinorės nė atsitraukti. 

Eidamas miegoti nieku gyvu nepamiršk pasiimti savo vienaragio! Pasakose yra sakoma, jog vienaragiai yra labai ištikimi savo geriausiam draugui ir gina jį nuo bet kokio blogio. Dėl to vienaragis niekada neleis blogiems sapnams drumsti tavo miego! Nepamiršk savojo draugo net ir nieko neveikdamas, nes vienaragis bus laimingas ir tiesiog galėdamas būti šalia tavęs.


Linksmybių metas!

Tavo namuose atsiradus dideliam pliušiniam vienaragiui, jie iš karto bus pripildyti linksmybių ir laimės, o niūrios dienos bus pamirštos! Vienaragis džiaugsis galėdamas su tavimi užsiimti įvairia veikla. Supažindink vienaragį su kitais tavo draugais, jam bus itin smagu. Jie labai draugiški, todėl greitai įsilies į naują kompaniją ir veiklas. Žaiskite slėpynes, vienaragiams jos labai patinka, nors jie ir nėra geri ieškotojai. 

Leiskitės į nuotykį kartu! Būtinai savo naujajam draugui paskaityk pasakų ir istorijų apie kitus vienaragius, juk tai taip įdomu! Vienaragis mėgausis kiekviena minute praleista su tavimi ir už tai atsidėkos savo švelnumu ir meile. Juk kaip gera, kai turi kompanioną, su kuriuo gali linksmintis, žaisti, mokytis ir džiaugtis kartu.


Didelis pliušinis vienaragis papuoš jūsų namus!

Ar kada galėjai pagalvoti, kad tavo naujasis draugas galės ne tik pradžiuginti savo meilumu ir žaismingumu, bet kartu ir papuošti tavo kambarį naujomis spalvomis? Šis pliušinis žaislas tiesiog traukia akį ir kviečia susipažinti iš arčiau. Jį norisi liesti ir glostyti. Pliušinis vienaragis mielai prisiglaus ant tavo lovos, fotelio ar lauks tavęs čia pat, ant žemės ir papasakos tau naujų, dar negirdėtų ir smagių istorijų. Juk taip smagu turėti draugą, kuris visuomet pasiruošęs pasinerti į naujus ir jaudinančius nuotykius.

Galite pasirinkti iš kelių skirtingų spalvų, todėl lengvai priderinsite jį prie aplinkos arba parinksite pagal tai, kam dovanojate, vyrui ar moteriai. 


Pliušinis vienaragis - mažųjų draugas

Šis žaislas yra labai pamėgtas mamų, kadangi jis pasitarnauja ir kaip mygdukas vaikams. Jie be prieštaravimų keliauja pietų miego kartu su savo ištikimiausiu draugu. Šis žaislas dėl savo purumo ir švelnaus audinio ne retai pasitarnauja kaip pagalvėlė saldžiam vaikučio miegui. O juk taip smagu miegoti kartu su draugu.

Didelis pliušinis vienaragis neabejotinai yra puikus kelionių kompanionas, nes taip pat gali atstoti pagalvėlę ir kartu tapti žaidimų draugu, kai ilgas kelias prailgsta. Mes žinome, kaip kartais suku užimti vaikus ilgų kelionių metu, todėl kviečiame į ją pasiimti ir šį didelį pliušinį flamingą. 


Kodėl verta rinktis Teddyway didelius pliušinius vienaragius?

Mūsų tikslas – klientus pradžiuginti gražiais, saugiais ir ilgaamžiais žaislais, kurie akimirksniu pavergtų ir mažųjų, ir suaugusiųjų širdis. 

Saugumas. Mūsų produktai yra pagaminti atsižvelgiant į kokybės reikalavimus. Tvirtos siūlės užtikrina, jog pliušinis draugas atrems ir siautulingiausius žaidimus. O žaislo vidus užpildytas antialergiška medžiaga, todėl pliušinio vienaragio draugija gali džiaugtis net patys jautriausi žmonės.

Bekompromisė kokybė. Kaip jau minėjome, dideli pliušiniai vienaragiai yra sudygsniuoti tvirtomis siūlėmis, taigi kartu su kokybišku žaislo užpildu, jos išlaiko standžią ir nekintančią pliušinio draugo formą. Itin švelnus pluoštas leidžia džiaugtis minkštu ir kviečiančiu prisiglausti kailiuku. Visos pliušinio vienaragio detalės – karčiai, kojos ir kita yra privirtintos taip, jog net ir aktyviausi vaikai galės žaisti mėgstamus žaidimus.

Pliušinius vienaragius pristatome:

Iki durų. Jokių papildomų rūpesčių! Po užsakymo jūsų staigmena kelius tiesiai pas gavėją, kad ir kur Europos Sąjungoje jis gyvena. Teddyway naudojasi kurjerių paslaugomis, todėl pliušinis vienaragis bus įteiktas tiesiai į jūsų brangaus žmogaus rankas, jei esant aplinkybėms to negalite padaryti patys. 

Greitai ir saugiai. Dėka kurjerių paslaugų, mes neversime jūsų laukti, kad galėtumėte nustebinti brangius žmones. Didelį pliušinį vienaragį mes pristatysime per kelias dienas. Juk skubančiame gyvenime visko pasitaiko, trūksta laiko, o kartais ilgai ieškome tinkamos dovanos. Negana to, kiekvienas pirkinys yra kruopščiai ir saugiai supakuojamas. Taigi, Teddyway užtikrina ypač greitą, kelių dienų pristatymo terminą visoje Europos Sąjungoje ir garantuoja kokybišką pakuotę.

Unikalūs. Būtent pas mus jūs galite išsirinkti ne tik skirtinų dydžių pliušinius vienaragius, bet ir pasirinkti iš skirtingų spalvų. Smagi žaislo forma, išskirtinis švelnumas tik ir kviečia priglausti arčiau. 


Tinkama žaislo priežiūra

Smagu tai, jog pliušiniai vienaragiai nereikalauja išskirtinės priežiūros. Išskirtinės medžiagos dėka, jie nekaupia dulkių, todėl užtenka kartas nuo karto jį išskalbti skalbimo mašinoje. 

Tačiau šis žaislas nemėgsta tiesioginių saulės spindulių, nes tai gali išblukinti jo spalvas, todėl rekomenduojame jį saugoti, jei norisi, kad jis ilgai atrodytų it naujas. 

Teddyway kelia aukščiausius reikalavimus žaislų kokybei bei prekių pristatymui ir klientų aptarnavimui. Garantuojame, kad prekės pasieks jus ar jums brangius žmones greitai ir saugiai. Nuolat besiplečiantis asortimentas užtikrina, kad čia dovaną rasite kiekvienam – dideliam ir mažam. Dideli pliušiniai flamingai tinka bet kuriai proga – gimimo dienai, Kalėdoms, krikštynoms ar sukakties proga. 

Produktai pridėti į sarašą