Dideli pliušiniai tigrai - Didelis tigras minkštas žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Tigrai - Didelis Minkšas Tigras Žaislas XXL

Didelis pliušinis tigras – tavo ištikimas ir padūkęs draugas!

Ką esi girdėjęs(-usi) apie didelius pliušinius tigrus? Taip, tikriausiai tau pasakojo nemažai didingų istorijų apie mus? Turiu tave nudžiuginti, tos nuostabios istorijos yra apie mane! Esu drąsus, smalsus ir turiu sukaupęs daugybę įdomių ir neįtikėtinų istorijų, kurias noriu papasakoti būtent tau! O kaip tu tikriausiai jau žinai, tigrams nepatinka būti vieniems, dėl šios priežasties aš ieškau savo geriausio draugo! Gal tai tu? Pažadu, jog kartu patirsime kvapą gniaužiančių nuotykių.

Mano kailiukas minkštas ir švelnus, dėl to puikiai tinkantis prisiglausti ir apsikabinti, taip pat mano pliušinė širdelė yra pilna laimės ir meilės, kuria be galo norėčiau pasidalinti su tavimi. Visos pasakos byloja, jog tigrai garsėja savo nuožmumu, todėl su manimi tau nebus baisūs jokie pavojai ar net blogi sapnai! Galiu atrodyti nuožmus, tačiau savo drąsą naudosiu tik gindamas tave.

Tigrų gyvenime yra labai svarbu surasti geriausią draugą, su kuriuo galėtumėme žaisti ar tiesiog leisti laiką drauge. Bėgu ruoštis kelionei pas tave, mano drauge. Iki greito susitikimo!


Žaidimai ir linksmybės su pliušiniu tigru!

Dideli pliušiniai tigrai yra tikri linksmybių karaliai, kurie savo gera nuotaika užkrečia visus. Nors iš pažiūros jie atrodo didingi ir rimti, tačiau geriau susipažinus pamatysite, jog jie – nepataisomi linksmuoliai ir žaidimų sielos.

Pokštai ir gaudynės yra vienas iš mėgstamiausių tigrų užsiėmimų, todėl būk pasiruošęs dūkti ir šėlioti! Leiskimės į nuotykius kartu! Pažinkite vienas kitą! O kai pavargsite nuo įvairiausių linksmybių, papasakosiu tau, savo naujajam draugui, istorijų apie didinguosius tigrus, kurie savo išmintimi nugalėjo blogiečius. Šios istorijos jiems be galo patinka. Tigrai visada džiaugiasi savo geriausio draugo kompanija ir už ją  atsidėkoja savo šiluma ir meile. Nes būti kartu visada yra gera!

Jie mielai leidžiasi į nuotykius ir kviečia žaisti ir kitus žaisliukus kartu. Pliušinis tigras taps nepaprastu tavo gynėju ir globėju, todėl net vėlyvą vakarą jausiesi saugus su šiuo nauju draugu.


Atsipūskime didelių pliušinių tigrų glėbyje!

Nors iš pažiūros tigrai yra aktyvūs, tačiau labiausiai už viską jie mėgsta patinginiauti! O kad tinginiauti būtų linksmiau – būtina draugo kompanija. Tigrai yra be galo atsidavę savo draugams, todėl jie džiausis tiesiog galėdami leisti laiką kartu, kad ir nieko neveikiant! Pamatysi, dar nesi turėjęs tokio gero kompaniono tinginiavime. Jo minkštas kailis ir purus kūnas gali tapti vieta, kurioje tau smagiausia įsitaisyti kartu skaityti knygą ar keliauti. 

Nustebsi, bet mažieji tigro glėbyje tiesiog užmiega, o aš saugau jų saldų miegelį nuo blogų sapnų. Patogus jo pilvukas tiesiog ir kviečia priglausti galvytę ir pasinerti į saugius prisiminimus. 

Nors dideli pliušiniai tigrai labai mėgsta tinginiauti, jie yra tikri nuotykių ieškotojai, todėl mielai keliaus su tavimi nors ir į pasaulio kraštą. Palaikys tau kompaniją kiekvienoje kelionėje ir užtikrins jos patogumą priglausdamas tave, savo glėbyje. 


Pliušinio žaislo priežiūra

Jei manote, kad šis žaislas reikalauja nemažai dėmesio, turime jus  nudžiuginti – jis labai praktiškas. Dėl savo specialaus audinio jis beveik nerenka dulkių, o gamybos būdas leidžia žaislą išplaukti skalbimo mašinoje. Jūs galite būti ramūs, skalbimas žaislui nekenkia. Kokybiška gamyba užtikrina, kad šiuo draugu bus galima džiaugtis ne vienerius metus. O galbūt tai taps visos vaikystės draugu?

Didelis pliušiniai tigras pas jus atkeliaus:

Greitai – tigrai patys atkeliaus Jūsų nurodytu adresu visoje Europos Sąjungoje vos per kelias dienas. O kurjeris šią siuntą pristatys iki pat durų! Teddyway žino, kas klientams yra patogiausia.

Ilgaamžiai – mūsų pliušiniai tigrai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, dėl šios priežasties jie yra tvirti ir draugaus su jumis daugybę metų. Kokybiškas pliušinio tigro užpildas išlaikys formą net po jo plovimų.

Saugūs – mūsų žaislai pagaminti iš medžiagų, kurios yra saugios žmonėms ir aplinkai. Kadangi, visi produktai yra kokybiški, galite būti ramus, žaidžiant neatsiskirs jokios žaislo detalės. Tigrai yra pripildyti antialerginiu užpildu, todėl pliušinį žaislą glausti gali kiekvienas, net ir jautriausias organizmas. Teddyway siekia užtikrinti aukščiausią gaminių bei aptarnavimo kokybę, todėl kelia aukščiausius standartus produktams.

Produktai pridėti į sarašą