Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli pliušiniai pingvinai - Didelis pingvinas minkštas žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Pingvinai - Didelis Minkšas Pingvinas Žaislas XXL

Labas, aš esu tavo naujas draugas - didelis pliušinis pingvinas!

Dideli pliušiniai pingvinai – tai smagūs draugai. Tikriausiai esi girdėjęs įvairiausių istorijų ir pasakų apie linksmuosius pingvinus. Nustebsi, bet aš esu vienas iš jų! Sakoma, kad mes, pingvinai, gyvename labai didelėse bendruomenėse, o vienatvė yra mūsų didžiausias priešas. Dėl šios priežasties aš nutariau ieškoti Tavęs – mano naujo geriausio draugo! Branginsiu mūsų ryšį ir dovanosiu savo dėmesį.

Mano kailiukas yra švelniausias pasaulyje, dėl to mano apkabinimai yra patys minkščiausi! Taip pat turiu ir smailų pingvinišką snapą, tačiau neišsigąsk, jis skirtas tik švelniai papurenti tau plaukus, kad atkreipčiau tavo dėmesį! O svarbiausia, aš be galo degu noriu susipažinti su tavimi ir skirti tau visą savo meilę ir laiką! Todėl nė nedvejok, kai sakau, jog net ir niūriausią tavo dieną pripildysiu švelnumu ir skardžiu mudviejų juoku. 

Jau bėgu ruoštis į didžiąją kelionę, pas tave! Mano kelias iš šiaurės yra ilgas, o aš nekantrauju kuo greičiau su tavimi susipažinti! Ar tu pasiruošęs(-usi) pagaliau pasimatyti?

Iki greito pasimatymo, drauge!


Nesibaigiančios linksmybės su XXL žaislais

Didelis pliušinis pingvinas, tikriausiai, yra vienas iš linksmiausių gyvūnų, dėl to su jais tikrai neliūdėsi! Pingvinui atsiradus tavo namuose, jie bus užpildyti laime, džiaugsmu ir netylančiu juoku, nes jei dar negirdėjai – pingvinai yra puikūs pokštininkai! Jiems patinka šėlti, o mylimiausias žaidimas – gaudynės, nors ir turi labai trumpas kojytes ir krypuoja juokingai, tačiau nesunkiai gali pavyti savo gudrumu.

Kaip nudžiuginti pliušinį pingviną? Paprasta. Skirk jam savo laiko, pažaisk su juo, mėgaukis savo diena kartu ir jie tau atsilygins su kaupu. Leiskitės į kasdienius nuotykius kartu, nes kaip gera turėti šalia savęs draugą, kuris džiaugiasi kiekviena minute, praleista kartu ir myli iš visos savo pliušinės širdelės.


Vakaro ritualai su pliušiniu pingvinu!

Po įspūdžių pilnos dienos, praleistos kartu su naujuoju draugu, būtina tinkamai pasiruošti miegui. Pingvinai yra labai švarūs gyvūnai, dėl to be galo mėgsta švarintis! Prieš miegą sušukuok savo naująjį draugą, o jis atsilygindamas išpurens tau plaukus savo minkštu snapeliu! Juk taip jie yra įpratę šiaurėje! 

Taip pat nepamiršk papasakoti įvairiausių įdomių, linksmų ar net keistų istorijų ar pasakų apie kitus pingvinus, kurie leidžiasi į nutrūktgalviškus nuotykius, o po jų tavo pingvinas miegos ramiai ir sapnuos pačius spalvingiausius sapnus!


Ypatingi Teddyway žaisliniai pingvinai

Mūsų XXL dydžio pingvinų gamyba yra atliekama tik iš kokybiškiausios medžiagos, todėl žaislai yra tvirti, atrodo patraukliai ir ne vienerius metus išlaiko savo formą. Kruopščios siūlės sukuria išbaigtą ir unikalų dizainą, kuriam nėra abejingas nei didelis, nei mažas. Šis naujas draugas ne tik stebės jūsų naujas patirtis: pirmuosius žingsnius ar pirmąjį savarankišką miegą, bet kurs neišdildomas patirtis suaugusiems. 

Šis XXL dydžio pliušinis pingvinas – puiki dovana ir jūsų mylimai merginai ypatinga proga. O kartis nereikia nė progos, juk netikėtos dovanos padaro didžiausią įspūdį. 

Garantuojame, kad preciziškai pasiūti žaislai, kurių užpildai pasižymi antialerginėmis savybėmis, tarnaus savo naujam draugui ar draugei ne vienerius metus. Per tą laiką jums drauge pavyks sukurti daugybę nuostabių prasminimų. 

Didelis pliušinis pingvinas į namus atkeliaus:

Iki durų! Teddyway žaislus pristato visoje Europos Sąjungoje. Pingvinas, kurjerių pagalba, per keletą dienų bus saugiai pristatytas tiesiai į jūsų nurodytą adresą.

Aukštos kokybės. Žaislai yra pagaminti Europos Sąjungoje ir atitinka visus kokybės bei saugumo reikalavimus. Naudojamos medžiagos yra saugios, todėl pliušiniai pingvinai džiugins tiek didelius, tiek mažus. Pliušiniai žaislai yra pagaminti iš antialerginių medžiagų, todėl tinkami net patiems jautriausiems. 

Išskirtiniai. Ar galite įsivaizduoti nuostabą, kurią patirs į glėbį didelį pliušinį pingviną apglėbusi draugė ar gimtadienį minintis mažylis? Šie žaislai dovanoja jiems emociją, kuri apsigyvena kartu su nauju draugu. Esame tikri, jog ši jūsų dovana taps viena įsimintiniausių. Stebina ne tik pliušinių pingvinų dydis, bet ir jų minkštumas. Specialūs plaukeliai sukuria išskirtinio švelnumo jausmą, tiesiog neįmanoma atsispirti ir naujo draugo nesuspausti glėbyje. Pliušinis pingvinas dovanoja jaukumą ir nuoširdaus dėmesio akimirkas. 

Produktai pridėti į sarašą