Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli meškinai - Didelis minkštas pliušinis meškiukas XXL žaislas

Dideli meškinai - Didelis minkštas pliušinis meškiukas XXL žaislas

Dideli meškinai – nepamirštamos emocijos jūsų namuose!

Mes, dideli pliušiniai meškiukai, esame patys ištikimiausi draugai! Ar žinojai tai? Noriu tau papasakoti apie save.

Esu didelis, minkštas ir švelnus meškiukas, kuris trokšta prisiglausti. Aš neturiu plakančios širdutės, tačiau nuo ausyčių iki pėdučių esu pripildytas meile. Nekantriai laukiu kelionės į tavo namus, nes žinau, kad kai tik susitiksime, tapsime geriausiais draugais, kurie bus kartu kiekviename žingsnyje. Ar tujau žinai, ką su manimi norėtum nuveikti? Nes mano lagaminas – jau sukrautas! Mėgstu nuotykius ir istorijas, todėl pasiruošk patirti daugybę smagių emocijų, kuriomis noriu su tavimi pasidalinti. 


Didelis pliušinis meškinas jau čia!

Leiskime nuostabų laiką drauge! Atkeliavus meškiukui Tedžiui į tavo namus, jie prisipildys jaukumo ir šilumos, nes šis naujas gyventojas bus šalia kiekvienoje kasdieniškoje situacijoje. Žiūrint filmą pasiimk Tedį drauge, jis su malonumu palaikys ranką, jei pasidarys baisu, o galėdamas prisidėti prie tavo kasdienybės meškiukas taps be galo laimingu. Tedis džiaugsis kartu su tavimi, o, jei teks liūdėti – praskaidrins dieną. Juk neįmanoma ilgai liūdėti, kai tave apgaubia didelės minkštos ir švelnios Tedžio letenos. Jis visuomet išklauso ir visuomet tave supranta, juk jis – tikras tavo draugas, o tikri draugai nepalieka vienas kito niekada. 

Prašau, niekada manęs nepalik, būkime visada kartu! Didelis pliušinis meškinas Tedis tampa liūdnas, kai ilgai nemato tavęs. Jis visuomet laukia tavęs grįžtant namo ir savo apvaliomis akytėmis kviečia pramogauti. O dar geriau, jei jis turės galimybę keliauti kartu su tavimi. Parkas ar jūros pakrantė, sodyba ar net užsienio šalis taps meškiuko mėgstamiausia vieta, nes joje jis bus su tavimi. Juk kaip smagu išvykoje turėti minkštą, švelnų bei mylintį kompanioną, kuris kelionę paverčia dar nuostabesniu prisiminimu. Pliušinis meškinas taps tavo atrama net ilgiausioje kelionėje ir pakvies tave į glėbį, kur minkštai priglaus ir suteiks daugiau komforto, kol pasieksite kelionės tikslą. 

Dėmesys – mano antras vardas. Didysis meškiukas Tedis yra kupinas meilės, kuria jis trokšta dalintis su tavimi. Negailėk apkabinimų ir jis tau atsilygins tuo pačiu. Pakviesk jį miegoti kartu ir jis taps pačiu laimingiausiu meškinu pasaulyje ir palinkės tau labos nakties. O kol tu saldžiai miegosi, jis apsaugos tave nuo blogų sapnų. Tedis išklausys visas tavo mintis, o gal net patikėsi jam savo didžiausias paslaptis, kurių jis niekam niekada neatskleis.

Didelis pliušinis meškiukas yra puikus migdukas! Ant jo ar šalia jo įsitaisę net patys mažiausi, pajutę nepaprastą švelnumą ir šilumą, užmiega. Tai nepamainoma priemonė paįvairinti ar netgi sukurti naują miego ritualą. Juk kartais taip sunku prikalbinti vaikus miegoti, todėl šis pliušinis meškiukas yra puikus draugas, kuris padeda atsipalaiduoti, sukuria saugumo ir jaukumo jausmą. 


Linksmybių metas su dideliu pliušiniu meškiuku!

Teddyway meškiukai yra ne kas kita, kaip vaikystės nostalgija paremta idėja. Mūsų meškiukai Tedžiai – tai žavi, minkšta ir kiekvieno lūkesčius atitinkanti dovana, kuri nepaliks abejingo nei vieno. Ši dovana neturi amžiaus cenzo, todėl gali būti padovanota bet kuriam, jūsų artimam žmogui. 

Juk kiekvienas turime nuostabių prisiminimų, kuriuose gyvena mylimiausi pliušiniai žaislai, be kurių galbūt niekada neišeidavome iš namų. Atgaivinkite šiuos prisiminimus ir leiskite dar kartą išgyventi tas nuostabias ir jaukias vaikystės akimirkas. O galbūt ši dovana keliaus tiesiai pas mažuosius? Tuomet esame tikri, kad Tedis sukurs pačius ryškiausius ir šilčiausius vaikystės prisiminimus, o jūsų dovana tyliai stebės, kaip mažylis auga.


Teddyway - kokybiški dideli pliušiniai meškiukai

Bėgant laikui ir įsiklausius į klientų pageidavimus bei norius, mes tobulinome savo prekę ir jos komplektaciją. Šiuo metu klientai gali rinktis iš kelių skirtingų meškiukų rūšių bei dydžių, pritaikyti norimos spalvos kaspinėlį, kuris puošia meškiuko kaklą, išsirinkti mėgstamų saldainių dėžutę, kuri atkeliaus kartu su meškiuku. Visuomet galite pasidalinti savo norais ir mes papuošime bei kelionei pliušinį meškiną iš karto paruošime kaip dovaną – supakuosime jį už jus. Suprantame, kad pasitaiko aplinkybių, kai negalite įteikti jo pats, todėl pristatysime pliušinį žaislą iki pat gavėjo durų. 

Mūsų tikslas visuomet buvo ir yra kurti dovanas, kurios skleistų džiaugsmą bei paliktų neišdildomą įspūdį. Norime, jog visi turėtų galimybę pajusti, ką reiškia priglusti prie minkšto, pūkuoto ir didelio meškiuko, kuris kiekvieno namuose taps pačiu mylimiausiu. XXL dydžio pliušinis meškinas taps ne tik draugu, bet ir tikra  namų puošmena, akį traukiančiu aksesuaru bei namų interjero detale. Kiekvieną kartą grįžęs namo ir pamatęs šią dovaną, jos gavėjo veidą papuoš šypsena. Žaislas prisimins jus ir jo širdį šildys malonūs atsiminimai. Pliušinis meškiukas kiekvieną dieną primins apie jūsų rūpestį, dėmesį ir meilę.

Savo klientams siūlome ilgaamžišką dovaną. Mūsų meškiukai yra aukščiausios kokybės gaminys, kurio medžiaga atlaikys ir labiausiai išdykusių šeimos narių meilę. Meškiukas bus puiki dovana net ir alergiją turintiems artimiesiems, kadangi minkštas ir formos neprarandantis užpildas yra sertifikuotas ir atitinka visus Europos Sąjungos sveikatos ir saugumo keliamus reikalavimus.

Teddyway meškiukai yra puikus būdas išreikšti rūpestį, meilę, draugystę ar simpatiją savo brangiausiems žmonėms! Sulaukiame daugybės laiškų su širdingomis istorijomis, kaip mūsų dideli pliušiniai meškiukai padaro didžiulį įspūdį ir sukuria ypatingą emociją. Garantuojame, kad šis dovanos pasirinkimas puikiai tiks net pačiai didžiausiai jūsų progai. Svarbi diena taps nepamirštama. 


Pliušinis žaislas – interjero detalė?

Didelis pliušinis meškinas gali tapti jūsų namų akcentu. Užkariaudamas lovos ar kambario kampą jis savo plačiu glėbiu tik ir kvies apsikabinti. 

Šie XXL dydžio meškinai gali tapti puikiu migduku vaikams, nes jų dydis ir švelnumas vilioja prisiglausti ir užmerkti akutes. Naujas draugas sušildys ir apgins nuo blogų sapnų.

Dar vienas mėgstamas didelio pliušinio meškiuko panaudojimas – sėdmaišis. Ant jo patogu prisėsti, todėl jis pasitarnaus, kai įsisiautės žaidimai arba prireiks patogios vietos ant žemės. Beje, jis taip pat puiki nugaros atrama, kai norisi minkštai paskaityti knygą, pažiūrėti animacinius filmukus ar valgant pusryčius apsiniaukusią dieną.

Vos nepamiršome paminėti, šis pliušinis draugas puikus kompanionas kelionėje. Jis gali tapti patogia pagalve ilgame kelyje mašinoje, bei ištikimu žaidimu draugu.


Kokia proga dovanoti pliušinį meškiną?

Norėtųsi pasakyti, kad dovanai kartais visai nereikia progos, bet visgi pasitaiko skirtingų švenčių, kurias norime paminėti parodydami savo dėmesį. 

Didelis pliušinis meškinas yra nepakartojama dovana moteriai Valentino dienos proga. Skirtingų spalvų ir dydžių meškinai leidžia parodyti ir išreikšti tai, kas kartais nepasakoma žodžiai. XXL dydžio pliušiniai meškinai tiesiog atima amą ir byloja didelę jūsų meilę.

Taip pat tai širdinga dovana Motinos dienos, gimimo dienos ar sukaktuvių proga. Pliušiniai žaislai neturi amžiaus cenzo, tai dovana, kurią visuomet malonu gauti, todėl tai puikus būdas palepinti ir nustebinti mylimas moteris.

Būtina paminėti, kad dideli pliušiniai meškiukai yra pamėgta vaiko sutiktuvių (Baby shower) staigmena. Skirtingos meškiukų spalvos gali būti priderinamos pagal laukiamo vaiko lytį bei kartu tapti puikiu akcentu, kuris pagyvins emocijas ir šventės nuotraukas.

Nepamirškime ir vyrų. Pliušinis žaislas sukelia jaukias emocijas net ir vyrams, todėl tai gali tapti originalia vyro dienos ar gimtadienio progos staigmena. 

Keliaujate į vaiko gimimo dieną arba švenčiate krikštynas? Nustebinkite minkšta, jaukia ir švelnia dovana. Didelis pliušinis meškinas yra ilgaamžis prisiminimas, kuris kartu su augančiu vaikučiu kurs prisiminimus ir dalyvaus svariose jo gyvenimo įvykiuose. Negana to, jis akimirksniu papuoš šventės erdvę.

Kiekviena staigmena apsigyvena mūsų prisiminimuose, o netikėta dovana ima asocijuotis su ją padovanojusius, brangiu žmogumi. Su Teddyway jūs galite sukurti tokius prisiminimus, kurie savo didumu netilps net glėbyje. 


Kodėl verta rinktis būtent Teddyway didelius pliušinius meškiukus? 

Išskirtinė žaislo kokybė. Nedelsiant atsakysime į klausimą kodėl Teddyway – dėl nepriekaištingos gaminio kokybės. Tvirtos siūlės ir pastovi žaislo forma garantuoja, kad jų draugija bus galima mėgautis ne vienerius metus. Visos detalės ir žaislo dalys yra kokybiškai sutvirtintos, todėl jo kūnas lieka stabilus, net jei pliušinis meškiukas patirtu triukšmingiausius vaikų žaidimus. 

Žaislas yra užpildytas medžiaga, kuri tinka net patiems jautriausiems. Pliušinis meškiukas nekelia alergijos ir atitinka visus saugumo reikalavimus. Jo užpildas pasižymi antialerginėmis savybėmis, todėl jį nevaržomai myluoti ir juo džiaugtis tikrai gali kiekvienas.

Šis didelis pliušinis meškiukas dėl gamyboje naudojamos specialios medžiagos netraukia dulkių, dėl to jo dažnai valyti nereikės. Toks paviršius labai supaprastina pliušinio žaislo priežiūrą, nes nereikalauja jūsų papildomų pastangų.

Saugus ir greitas prekės pristatymas. Visi žaislai, kad ir kokio dydžio būtų, pasiekia gavėjus visoje Europos Sąjungoje. Mes pristatome meškinus tiesiai iki durų, įteikdami jūsų dovaną tiesiai į rankas. Gavėjui nereikės vargintis ir keliauti jūsų staigmenos atsiimti į paštomatus ar pašto skyrius, o jūs galėsite būti ramūs, jog dovana niekur nepasimes ir bus įteikta tiesiai gavėjui į rankas. 

Didelis meškinas XXL žaislas yra supakuojamas saugiai, todėl kelionės metu jis neišsipurvins. Jūs galite būti ramūs, jog šią staigmeną jums pavyks įgyvendinti nepriekaištingai - dideli minkšti žaislai.

Platus dydžių ir spalvų pasirinkimas. Teddyway jūs galėsite išsirinkti iš skirtingų pliušinių meškiukų dydžių, nuo įprasto iki XXL dydžio pliušinio meškino. Tik jūs galite nuspręsti, kokio dydžio apkabinimą norite padovanoti savo brangiems žmonėms! Skirtingos pliušinių meškinų spalvos leidžia derinti juos prie interjero arba tiesiog pasirinkti jums labiausiai patininkančią spalvą. Pasirinkimo gausa leis išsirinkti pliušinį žaislą, kuris atlieps visus jūsų lūkesčius.


Minkštų žaislų priežiūra

Tikriausiai nė nesitikėjote, kad pliušinius meškinus bus taip lengva prižiūrėti. Pliušinius meškiukus galima skalbti tiesiog skalbimo mašinoje arba tai daryti rankomis bei leisti savaime išdžiūti. Jie nereikalauja jokios specialios priežiūros.

Tačiau turime pastebėti – jei norite išlaikyti ryškias žaislo spalvas, saugokite nuo išblukimo ir nelaikykite jo tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Teddyway tikslas – išskirtinis klientų aptarnavimas. Todėl užsakymus įvykdome greitai ir saugiai. Prekiaujame tik aukščiausios kokybės dideliais pliušiniais meškinais, nes žinome, kaip svarbu savo meilę ir dėmesį išreikšti su ilgaamžiais ir kruopščiai pasiūtais minkštais žaislais. 

Kiekvienas mūsų savo vaikystėje turėjome mylimiausią pliušinį žaislą, kuris prabudina šiltus prisiminimus. Kas sakė, kad tokių negalima sukurti ir jau suaugusiems? 

O mažieji ištiestomis rankomis priims didelį pliušinį meškiną į savo gyvenimą ir po daugybės metų šią jūsų dovaną prisimins kaip jaukiausią ir mieliausią savo vaikystės etapą. 

Produktai pridėti į sarašą