Dideli pliušiniai liūtai - Didelis liūtas minkštas žaislas XXL


Dideli pliušiniai liūtai – tikri namų karaliai!

Dideli pliušiniai liūtai - žvėrių karalius iš lėto atsistoja ant keturių kojų, pasipurto ilgus aukso spalvos karčius, giliai įkvepia, o tuomet iš gerklės gelmių išsiveržia garsus riaumojimas. Kiekviena šio įspūdingo gyvūno detalė tiesiog alsuoja didybe. Tad visai nekeista, kad dideli pliušiniai liūtai yra tokie populiarūs. Juos mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji.

Mažieji dažniausiai liūtus pasirenka įvairiems žaidimams. Jie leidžia su jais laiką aktyviai, nešiojasi su savimi tarsi apsaugą, o nuvargę kartu užmiega. Drąsusis liūtas juos saugo naktį ir leidžia ramiai sapnuoti gražius sapnus.

Tuo tarpu suaugusieji šį pliušinį žaislą renkasi kaip interjero detalę, pabrėžiančią jų tvirtą charakterį. Juk dauguma liūto charakteringų detalių atsispindi ir pliušiniuose žaisluose. Tikriausiai dėl to daugeliui norisi pasisemti dalelę tos didybės ir drąsos. Juk ne veltui sakoma „Drąsus kaip liūtas“.


Apsikabinus pliušinį liūtą miegas tampa saldesnis

Bet nesuklyskime, liūtai turi ir kitą – labai mielą ir jaukią savo pusę. Ar žinojote, kad tikri liūtai per parą gali miegoti ar ilsėtis net iki 20 valandų? Neįtikėtinas skaičius! Gamtoje juos galima rasti gulinčius ant nugaros aukštyn kojomis arba snūduriuojančius pavėsyje.

Tinginėdami jie yra labai meilūs vienas kitam, trinasi galvomis, murkia. Tikriausiai pliušinė liūto kopija geriausiai iš visų žaislų atspindi savo gyvą atitikmenį. Juk žaislą randame ten, kur jį ir paliekame - begulinėjantį tai ant lovos, tai ant žemės. Tikrų tikriausias miego karalius. O šalia tokio miegaliaus tampa gerokai lengviau ir patiems užmigti.


Į kurio filmo herojų panašus tavo didelis pliušinis liūtas?

Liūtai – tokie didingi, kad jie itin dažnai vaizduojami įvairiuose filmuose, serialuose, netgi animaciniuose filmukuose. Tikriausiai kiekvienam teko matyti ne vieną filmuko „Liūtas karalius“ versiją ar legendinio „Madagaskaro“ serijas. Ką jau kalbėti apie vaidybinius filmus „Džiunglių karalius“, „Narnijos kronikos“, „Ozo šalies burtininkas“.

Kiekviename iš šių filmų liūtai užima pačius ryškiausius vaidmenis. Tarsi jiems būtų lemta tapti žvaigždėmis. Tegul viena tokia žvaigždė spindi ir tavo namuose. Jos ryškumas tave sušildys, kai bus vėsu. Pliušinio liūto minkštas kailis maloniai priglaus, kai norėsis apkabinimo. O įspūdinga išvaizda įkvėps drąsiems žygiams ir padės pamiršti visas trukdančias baimes.

Galiausiai turėdami liūtą namuose tikrai užsimanysite kartu šiltai susirangę pažiūrėti vieną kitą filmą apie šį žavų gyvūną. Galėsite paspėlioti, kurį herojų jūsiškis labiausiai primena. Gal netgi duosite jam šio personažo vardą?


Pliušiniai liūtai – žaidimų draugai

Nepamiršk ir to, kad liūtai – tarsi katinėliai. Tik kiek didesni. Bet jie turi tą patį žaismingumo geną. Tad dideli pliušiniai liūtai bus puikūs žaidimų palydovai. Pasislėpę tarp gėlių įsivaizduosite, kad esate savanos krūmynuose ir tykote grobio. Kartu išmėginsite, kurio riaumojimas sklinda daugiau kilometrų. Pasilyginsite, kieno karčiai ilgesni ir labiau žvilga.

O nuvargę gulinėsite ir įsivaizduosite, kad virš galvos jums svilina ryški Afrikos saulė. Žaidimų daugybė. Be to, jie gali patikti ne tik tau. Sakoma, kad kiekvienas katinas svajoja būti liūtu. Tad jeigu namuose turite tikrą katiną, galėsite tai patikrinti. Galbūt pliušinis liūtas taps ne tik jūsų, bet ir augintinio geriausiu draugu? O gal sugalvosite smagių žaidimų visi trys?


Švelnūs žvėrių karaliaus apsikabinimai

Kad atspindėtų savo galingumą, pliušinis liūtas pasiūtas iš patvarių medžiagų, kurios išlaiko savo pirminę išvaizdą net ir po kelių plovimų. Tvirtos siūlės atlaikys net ir garsiausią riaumojimą žaidimų metu. O minkštas kailis ir švelnūs karčiai priglaus į savo glėbį, kai norėsis pailsėti.

Galite drąsiai glausti šį žaislą prie veido, nes jis pagamintas nenaudojant sveikatai kenksmingų medžiagų, o vidus užpildytas antialerginėmis silikono pluošto detalėmis.

Produktai pridėti į sarašą