Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Didelės pliušinės koalos - Didelė koala minkštas žaislas XXL

Didelės Pliušinės Koalos - Didelė Pliušinė Koala Žaislas XXL

Didelė pliušinė koala – tavo nauja nuotykių kompanionė!

Didelės pliušinės koalos – ramus ir plačiaširdis draugas. Ar esi girdėjęs(-usi) apie mielus gyvūnėlius labai panašius į minkštus meškiukus? Tai aš – tavo nauja bičiulė koala! Mano pilkas ir švelnus kailiukas puikiai tinka tavo maloniems prisilietimams, minkštos letenėlės yra nepamainomos ilguose apsikabinimuose, o didelė juoda nosytė...

Na, manau ji skirta ilgesingiems prisiglaudimams. Išduosiu tau paslaptį, koalos yra be galo draugiškos! Ar žinojai, kad beveik visą gyvenimą koalos praleidžia eukaliptų medžiuose? Tikriausiai nė nenumanai, kiek daug įdomių istorijų aš galiu papasakoti, nes iš medžių aukštybių mačiau nemažai gyvūnų nuotykių. Aš esu puiki istorijų pasakotoja, todėl pasiruoški ilgiems ir jaukiems mūsų vakarams. 

Koalos yra ypatingos tuo, jog turi labai švelnų kailiuką, kurį taip malonu liesti! Man labai patinka apsikabinti ir švelniai prisiglausti, o  mano didžiausia svajonė yra rasti tikrą draugą, su kuriuo galėčiau dalintis meile ir džiaugsmu ar net nerimu ir liūdesiu. Galbūt tu nori būti mano draugu?

Koaloms nepatinka vienatvė, todėl, mano drauge, aš atvykstu pas tave! Lauk manęs, o aš jau bėgu ruoštis pačiai svarbiausiai savo gyvenime kelionei, kurioje aš sutiksiu tave!


Pliušinės koalos – atsipalaidavimo meistrės!

Žinai, kuo garsėja mielosios koalos? Ogi savo gebėjimu nieko neveikti! Pasėdėti, pagulėti, patingėti – tai pati mėgstamiausia koalų veikla! Šioje srityje jos yra tikros profesionalės. Eikš, parodysiu kaip smagiai galima tinginiauti ir kartu patirti nuotykius tiesiog besišnekučiuojant ar kuriant įdomias ir nebūtas istorijas. 

Miegoti šios gražuolės gali ištisas valandas, todėl jei ieškai draugo, kuris visada spinduliuoja ramybe, todėl koalos – puikiausias pasirinkimas. Jos turi ypatingą sugebėjimą - savo mielumu ir švelnumu sugeba išvaikyti net ir niūriausias mintis, o kai šios mintys dingsta, pats laikas patinginiauti su savo geriausiu draugu!

Kas gali būti geriau, negu prisiglausti prie minkštos, švelnios bei pilnos meilės ir džiaugsmo didelės pliušinės koalos ir tiesiog pamiršti apie visus rūpesčius ir negandas!

Švelnaus koalos kailio glostymas veikia raminančiai, o malonūs pojūčiai kviečia atsipalaiduoti. Po ilgos ir aktyvios dienos šis pliušinis žaislas padės nusiraminti ir pasiruošti miegui. 


Didelės pliušinės koalos – unikali ir širdinga dovana!

Koala – neutralus gyvūnas, mėgstamas tiek vyrų, tiek moterų, todėl neabejojame, kad su šiuo pliušiniu žaislu nustebinsite vaikiną, brolį ar tėtį jo gimimo dienos proga. Žaislas toks jaukus ir minkštas, kad kartą jį palietus, norisi vėl ir vėl jį paglostyti. Jos didelės rankytės tik ir taikosi apsikabinti ir užlieti jaukumu.

Didelė pliušinė koala neabejotinai atims žadą jūsų merginai, jei nuspręsite ją pradžiuginti Valentino dienos, sukaktuvių ar gimimo dienos proga. Skirtingų dydžių pasirinkimai leidžia sustiprinti netikėtumo įspūdį ir padaryti net ir moters dieną ypatingą!

Keliaujate į vaiko gimtadienį, krikštynas ar naujagimio pasitikimo vakarėlį? Minkšta ir švelnaus žvilgsnio koala palaikys jums kompaniją ir pradžiugins šventės kaltininką. Tai ne tik bus išskirtinė dovana, bet taip pat ir papuoš šventę, bet taps jos akcentu. Negana to, pliušiniai žaislai gali būti puikia dekoracija šventei.

Pliušinės koalos yra mėgstamos mokyklose, darželiuose, vaikų ligoninėse ar net žaidimų kambariuose, nes savo dydžiu ir švelnumu tik ir kviečia žaisti ar prisiglausti. Pliušiniai žaislai ir jų artumas atlieka ir terapinę funkciją, suteikia saugumo ir ramina. Tai ištikimas draugas, kuriuo kiekvienas vaikas gali pasitikėti, todėl greitai prie jo prisiriša.

Didelės pliušinės koalos universalumas leidžia džiaugtis netikėta, bet kartu ir jaukumu trykštančia dovanos idėja kiekvienam – mažam ir dideliam. Juk dėmesys neturi amžiaus, kiekvienas mūsų trokšta būti mylimas.


Kodėl pasirinkti Teddyway koalas?

Patogus ir greitas pristatymas. Greitai ir saugiai skamba kaip puikus pasirinkimas? Teddyway naudojasi kurjerių paslaugomis, todėl didelė pliušinė koala bus įteiktas tiesiai į jūsų brangaus žmogaus rankas, jei esant aplinkybėms to negalite padaryti patys. Pristatome visoje Europos Sąjungoje vos per kelias dienas! Kruopščiai supakuoti žaislai neišsitepa ir pasiekia gavėja it tik ką nuo lentynos. Pliušinis žaislas bus įteikiamas tiesiai į rankas, jums ar jūsų brangiam žmogui nereikės vargintis keliaujant į prekių atsiėmimo punktus, viskas bus atlikta už juos. 

Apie įvairiapusę kokybę pagalvota! Didelės pliušinės koalos kūnas yra pasiūtas tvirtomis siūlėmis, todėl ji atlaikys net ir didžiausias vaikų linksmybes. Žaislą galima skalbti, o tvirti dygsniai garantuoja, kad jis nepakenks jo formai. 

Koalos vidus pripildytas antialergine medžiaga, todėl žaislas tinka net ir jautriausiam vaikučiui bei suaugusiam žmogui. Išskirtinis pluoštas nerenka dulkių, taigi pliušinė koala nereikalaus jokios papildomos priežiūros. Na, nebent meilės ir dėmesio.

Itin švelnus žaislo kailiukas yra malonus paliesti ir priglausti, o tai dar labiau sustiprina jo ir staigmenos gavėjo ryšį, kadangi žaislą visuomet norisi paliesti. 

Dydžių įvairovė. Teddyway parduotuvėje rasite pasirinkimą iki pačių didžiausių pliušinių koalų, kurios nustebins net ir suaugusias. Ar jau įsivaizduojate, kokį įspūdį paliks naujasis draugas? 


Didelė pliušinė koala – unikali namų interjero detalė

Kadangi Koalos yra ne tik minkštos ir švelnios, bet taip pat tvirtos ir saugios, jas galite naudoti kaip žaviausią pasaulyje pagalvę, patogiausią gultą ar net patį mieliausią krėslą. Pasitelkite vaizduotę ir šis žaislas taps ne tik puikiu jūsų ar jūsų artimojo kompanionu, bet ir puikia namų detale, kuri tikrai neliks nepastebėta!

Didelis pliušinis žaislas yra mėgstamas vaikų migdukas. Jie dievina paskęsti švelniame naujojo draugo glėbyje, kuriame jaučiasi taip saugiai. Beje, šia žaidimų kompanionas yra nuostabus keliauninkas, todėl neabejotinai gera jį pasiimti į išvyką. Mašinoje jis atstoja pagalvę, o naujai vietai suteikia namų žavesio. 

O galbūt norite sukurti savo vaikui nepaprastą kambario atmosferą? Garantuojame, jog didelė pliušinė koala apsigyvens jo erdvėje sukurdama aplink save it traukos vietą, kurioje vyks žaislų nuotykiai ir įnirtini žaidimai. Pliušinis žaislas papuoš vaiko lovytę ar kėdę, kaskart ištikimai laukdamas savo draugo grįžtančio namo. 

Svarstote, kaip nustebinti mylimą merginą? Pliušinė koala atras jos namų erdvėje vietą, kurioje kiekvieną rytą su ja pasisveikindama primins apie jus ir jūsų jausmus. Šios koalos neįmanoma nepastebėti, pro ją neįmanoma praeiti, ji tik ir kviečia būti paliečiama, nes jos minkštas kailiukas suteikia švelnumo ir jaukumo. Ramybe alsuojanti didelė pliušinė koala pasidalins ja su kiekvienu ir taps atsipalaidavimo oaze. 


Kaip užtikrinti pliušinio žaislo ilgaamžiškumą?

Teddyway pliušines koalas yra lengva prižiūrėti, kadangi, kaip jau minėjome, jos nekaupia dulkių. Žaislą galima plauti skalbimo mašinoje, po to leidžiant savaime išdžiūti. Tvirtas ir kokybiškas koalos pasiuvimas garantuoja, jog visos kūno detalės išliks nepakitusios formos. 

Norint ilgą laiką džiaugtis didelės pliušinės koalos spalvomis, rekomenduojame jos nepalikti ant tiesioginės saulės spindulių, kadangi jie gali paskatinti žaislo išblukimą.

Teddyway didelės pliušinės koalos kviečia į tingų, tačiau jaukų poilsį. Kviečia paskęsti švelniame ir jaukiame jos glėbyje. Kviečia prisiminti tą nepamirštamą akimirką, kuomet jūs pirmą kartą susitikote. Pažadame, kad ši draugystė tęsis daugybę metų.

Produktai pridėti į sarašą