Dideli pliušiniai flamingai - Didelis flamingas minkštas žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Flamingai - Didelis Minkštas Flamingas Žaislas XXL

Elegantiškas ir žaismingas didelis pliušinis flamingas!

Aš esu didelis pliušinis flamingas – ryškių spalvų, geros nuotaikos ir tikros fiestos paukštis, kviečiu tave į savo švelnių plunksnų glėbį. Pas tave atvykau iš šiltų kraštų, todėl čia ieškau draugo(-ės), kuris mane dažnai apkabintų, taip neleisdamas man sušalti! Mes, flamingai, esame puikūs draugai bei meilūs šeimos nariai. 

Tuo greitai įsitikinsi, nes aš be galo mėgstu būti su savo draugu(-e), padėti bet kokiose gyvenimo situacijose bei žinoma mano pats mėgstamiausias užsiėmimas yra vaikštinėjimas, nes kaip jau matei, turiu ilgas kojas! Ar pasiimsi mane į visas savo keliones? Pažadu apkabinti tave gera nuotaika ir padėti tau keliauti patogiai ir komfortiškai. 

Labai mėgstu šokti, nes turiu ilgas kojas, kurios man leidžia mėgautis muzikos garsais. Ar esi pasiruošęs(-usi) drauge pasinerti į smagias melodijas ir kurti džiaugsmingą ir išskirtinę nuotaiką. Pažadu, su manimi tau niekada nebus liūdna. 

Galiu garantuoti, kad esame vieni iš draugiškiausių būtybių visoje žemėje ir visa savo meilę bei džiaugsmą norim padovanoti tau, drauge! Kartu sukursime nepaprastų akimirkų. Tikiuosi jau greitai surasime vienas kitą! Nekantrauju atkeliauti į tavo šeimą ir pasidalinti su tavimi įvairiais nuotykiais. 


Pliušiniai flamingai kviečia prisiglausti!

Mūsų dailūs, minkšti ir be galo švelnūs dideli pliušiniai flamingai yra puikus dovanos pasirinkimas. Šis pliušinis žaislas nepaliks abejingų. Įvairūs dydžiai gali būti parenkami ir pagal vaiko amžių, kuriam jie naudojami ir pagal staigmenos dydį, kurį norėtumėte padaryti savo artimam žmogui. Manau sutiksite, jog dideli pliušiniai flamingai gali palikti tiesiog be amo!

Pliušiniai žaislai yra pagaminti iš tvirtų medžiagų, kurių dėka jis džiugins ne vienerius metus. Kokybiškos medžiagos ir tvirti dygsniai neleidžia naujajam draugui prairti, net jei būtų skalbiamas. Pliušinis flamingas yra užpildytas medžiaga, kuri nekelia alergijos, todėl prie savęs jį galima glausti net jautriausioms akytėms. 

Žaisminga didelio pliušinio flamingo forma leidžia ne tik patogiai žaistis, o žaismingos ir ilgos kojos suteikia dinamikos, bet kartu ir panaudoti jį kaip interjero detalę. Šviesiai rožinė spalva trauks akį, žaislas neleis praeiti pro šalį ir taps nuostabiu kambario akcentu. 

Švelnus pliušinio flamingo kailiukas tiesiog kviečia prisiglausti, todėl jo pilvukas gali tapti puikai vieta saldžiam pietų miegui. Šis draugas mielai prisiglaus ir suminkštins jūsų kelionę mašina ar padės įsipatoginti prie mėgstamo filmo. 

Sutikite, šis paukštis asocijuojasi su gaiva, saule ir atostogomis. Tikriausiai neatsiras tokio žmogaus, kuris šių nuostabių jausmų nenorės patirti. Suteikite šiuos geriausius jausmus savo brangiam žmogui!


Teddyway aptarnavimo standartai

Greitai – flamingai Jūsų nurodytą adresą, visoje Europos Sąjungoje, pasieks vos per kelias dienas. O kurjeris siuntą pristatys iki pat durų! Jums nereikės niekuo rūpintis papildomai ar gaišti laiką, einant atsiimti šio žaislo, nes jūs jį gausite tiesiai į rankas. 

Ilgaamžiai – mūsų pliušiniai flamingai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, dėl šios priežasties jie yra tvirti bei gali atlaikyti net ir stipriausią meilę ir žaidimus. Dėl šios priežasties šie žaislai pasižymi savo ilgaamžiškumu bei stiprumu.

Saugūs – mūsų pliušiniams flamingams gaminti yra pasitelkiamos tik tos medžiagos, kurios yra saugios vaikams ir aplinkai. Kadangi, visi produktai yra kokybiški, galite būti ramus, žaidžiant neatsiskirs jokios žaislo detalės. Flamingai pripildyti antialerginiu užpildu, tad vaikui žaidžiant nepasireikš jokie nemalonūs pojūčiai ar sveikatos sutrikimai.

Teddyway rūpinasi jūsų patogumu ir produktų kokybe, todėl tiek į pristatymą, tiek į gamybą žvelgiame su dideliu atsakingumu. Juk norisi, kad pirkiniai tarnautų ilgai, o jų kelionė pas jus būtų kuo patogesnė. 

Kaip tinkamai prižiūrėti pliušinį žaislą?

Viskas tikrai labai paprasta! Šie dideli pliušiniai flamingai nereikalauja specialios priežiūros. Flamingą užtenka retkarčiais išskalbti skalbimo mašinoje arba rankomis ir leisti savaime išdžiūti. Dėl specialios šio žaislo gamyboje naudojamos medžiagos jis netraukia dulkių, dėl to flamingo dažnai valyti nereikės. 

Svarbu atkreipti dėmesį, jog norint išlaikyti ryškias bei akį traukiančias flamingo spalvas, patartina žaislo nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose, nes taip jis gali imti blukti.

Produktai pridėti į sarašą