Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli pliušiniai drabliai - Didelis dramblys minkštas žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Drambliai - Didelis Minkštas Dramblys Žaislas XXL

Sveiki, didelis pliušinis dramblys kviečia jus pramogauti!

Mano didžiausia svajonė yra sutikti savo geriausią draugą! Aš, didelis pliušininis dramblys, noriu pakviesti tave į nuotykius ir nepamirštamą draugystę. 

Padaryk vietos minkštam bei švelniam pliušiniam drambliukui, nes aš jau atkeliauja! Tikiuosi esi pasirengęs(-usi) milžiniškiems, dramblio didumo apkabinimams, kurie apgaubs tave meile, šiluma bei žinoma nepaprastu švelnumu. Kiekvienas prisilietimas grąžins į saugią, jaukią ir pažįstama vietą. 

Galbūt ir tu svajoji apie ištikimą draugą, su kuriuo galėtum kiekvieną dieną žaisti? Tikiuosi jau greitai susitiksime, nes nekantrauju tave apkabinti ir papasakoti įvairiausių istorijų prieš saldų miegą. Tikriausiai dar nežinojai, jog dideli pliušiniai drambliai yra geriausi istorijų pasakotojai, kadangi mes turime labai gerą atmintį. Jau nesulaukiu kelionės pas tave, nes žinau, kad šioje kelionėje sutiksiu draugą, kurį mylėsiu visa savo pliušine širdute. Pažadu, jog ištikimai tavęs lauksiu grįžtant namo ir pasitiksiu savo minkštame ir švelniame glėbyje. Tikiuosi mūsų susitikimas įvyks netrukus!


Pliušiniai drambliukai – daugiafunkcis žaislas

Minkšti, be galo švelnūs ir dideli pliušiniai drambliukai yra ne tik puikus dovanos pasirinkimas, kurios dėka namai prisipildys džiaugsmu bei meile, bet ir idealus, vaiko ir ne tik, kompanionas. Ar galite įsivaizduoti tas nepaprastas emocijas, kurios nuspalvins naujo pliušinio žaislo savininką?

Drambliukai yra pagaminti iš tvirtos medžiagos, dėl šios priežasties jie gali būti panaudojami įvairiai: vietoje švelniausios pasaulyje pagalvės ar minkščiausios krėslo. 

Šis pliušinis žaislas gali būti nepaprastai efektyvus migdukas! Jis gali tapti net puiki pietų miegelio vieta ar pagelbėti patiems mažiausiems užmigti vakarais be papildomo tėvelių dėmesio. Tik nuo Jūsų vaizduotės priklauso, kaip drambliukai įsilies į Jūsų namus! 

Nėra abejonių, jog didelis pliušinis dramblys taps puikiu jūsų draugu, o jo buvimas šalia primins apie jaukią dovanos progą bei mylimus žmones. Šis pliušinis žaislas taps įsimintinu jūsų vaiko ar mylimo žmogaus akcentu, neleidžiančiu pamiršti apie jūsų jausmus.

Pliušinis drambliukas – tai jūsų naujas geriausias draugas, kuris pasiregęs atverti glėbį ar leistis į nepamirštamus žaidimų nuotykius drauge. 


Kuo ypatingi Teddyway pliušiniai drambliai?

Mūsų drambliukų gamybai yra pasitelkiamos tik pačios kokybiškiausios medžiagos, dėl šios priežasties drambliukai traukia kiekvieno akį. Kruopšti šių pliušinių žaislų gamyba leidžia jiems atskleisti išbaigtą ir unikalų dizainą, kuris pavergia ir mažą ir didelį. Su meile ir kruopštumu siūta kiekviena pliušinio žaislo siūlė byloja apie drambliuko kokybę ir ilgaamžiškumą. Šis naujas draugas yra nusiteikęs ilgai jus lydėti per gyvenimą ir stebėti jūsų naujas patirtis, o galbūt pasidžiaugti kartu net pirmaisiais mažylių žingsniais. Tai labai svarbu, nes tarp vaikų ir pliušinių žaislų atsiradęs prieraišumas trunka ilgus metus.

Šio žaislo galimi dydžiai nustebins nuo mažiausio iki didžiausio. Tai yra nepaprasta dovana jūsų mylimai merginai Valentino dienos, gimtadienio, sukaktuvių ar Kalėdų proga.. O galbūt net ir paprasta diena yra pakankama proga parodyti savo meilę? Ar galite įsivaizduoti tas plačias ir laimingas akutes, žvelgiančias į naują draugą. Tikriausiai kiekvienas mūsų savo vaikystėje turėjome bent vieną minkštą žaisliuką, kuris užėmė itin svarbią vietą mūsų gyvenime.

Didelis pliušinis drambliukas nustebins mamą, tėtį, brolį ar krikšto vaikus, nes būdamas švelnus ir meilus, kels pačias jaukiausias emocijas ir padės jums ištari tai, kas glūdi širdyje. 


Produkciją pristatome:

Iki durų! Teddyway žaislus pristato visoje Europos Sąjungoje. Drambliukai, kurjerių pagalba, per keletą dienų bus saugiai pristatyti tiesiai į Jūsų nurodytą adresą.

Aukštos kokybės. Mūsų dideli pliušiniai drambliai yra su meile gaminami Europos Sąjungoje iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios yra saugios net ir vaikams. Dėl šios priežasties žaislas yra tvirtas, patvarus bei atlaikys net ir stipriausius apkabinimus. Drambliukas yra pripildytas antialerginėmis savybėmis pasižyminčia medžiaga, dėl to su juo gali žaisti ir patys mažiausi. Mes saugome net ir pačius jautriausius!

Išskirtiniai. Pliušiniai drambliukai yra puikus originalios ir netikėtos dovanos pasirinkimas ir mažiems ir dideliems. Jo minkštas ir švelnus kūnelis nepaliks abejingo nei vieno. Šie drambliukai leidžia dovanoti emociją, kuri pripildys dovanos gavėjo širdelę laime ir džiaugsmu. Galite būti tikri, kad šios dovanos bus neįmanoma pamiršti visą gyvenimą, juk į jūsų namus atkeliauja tikras draugas, kuris tik ir laukia apglėbti švelnumu. 

Produktai pridėti į sarašą