Dideli pliušiniai dinozaurai - Didelis dinozauras minkštas žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Dinozaurai - Minkšas Dinozauras Žaislas XXL

Didelis pliušinis dinozauras kviečia pramogauti!

Dideli pliušiniai dinozaurai – drąsiausi žmonių draugai. Tik pagalvok, kiek daug įdomių istorijų aš turiu tau papasakoti. Jas man perdavė mano protėviai, kurie gyveno taip senai. Esu tikras, kad aiktelsi iš nuostabos, kai pasidalinsiu savo prisiminimais. 

Ar žinojai, kad dideli pliušiniai dinozaurai yra ištikimi ir bebaimiai draugai, kurie drąsiai ir stačia galva keliauja į nuotykius? Su manimi tu gali būti saugus, aš pažadu tave apginti. Mano žvitrūs dantys ir nagai atbaidys kiekvieną. Nebijok, jie nepavojingi tau, mano drauge. 

Nors atrodome grėsmingai, dideli pliušiniai dinozaurai iš tiesų yra draugiški ir švelnūs. Tik paliesk mano kailiuką ir įsitikinsi, kaip aš mėgstu, kai mane glosto ir glaudžia. 

Dieną ieškosime nuotykių ir dūksime, o naktį, kuomet eisime ilsėtis po ilgų žaidimų, susiglausime ir dalinsimės prisiminimais. 

Nekantrauju su tavimi kuo greičiau susipažinti, todėl skubu ruoštis kelionei. Mano draugai, kiti dideli pliušiniai dinozaurai, man pasakojo, kad geriausi draugai vienas kitą labai saugo ir brangina, kad jie leidžią laisvą laiką kartu, žaidžia ir džiaugiasi minutėmis, praleistomis kartu, todėl taip skubu pas tave.

Iki, drauge, tikiuosi mes greitai rasime vienas kitą!


Pliušinis dinozauras – staigmena, kuri sušildo širdį!

Didelis pliušinis dinozauras yra puiki dovana kiekvienam, tiek dideliam, tiek mažam. Pabandykite įsivaizduoti, kaip džiaugsis jūsų artimas žmogus, kai jo namus papildys naujas ir didelis draugas, kuris tiesiog kvieste kvies pramogauti. 

Šis žaislas gali būti puiki Valentino dienos, gimimo dienos ar sukaktuvių progos dovana. Didelis pliušinis dinozauras nepaliks abejingų, nes jo minkštas kailiukas tiesiog kviečia paglostyti ir prisiglausti. 


Suteikite savo erdvei išskirtinumo

Norisi sukurti išskirtinę aplinką savo vaiko kambaryje? XXL pliušinis dinozauras savo ryškia spalva suteiks jūsų erdvei išskirtinumo ir taps nepamainomu akcentu. Jis puikiai derės ir suteiks emocijų net ir vaikų žaidimų kampeliui. Garantuojame, kad dinozauras Dino nedelsiant sudomins savo žaidimų partnerį.

Šis minkštas žaislas gali atstoti ir baldus. Didelį pliušinį dinozaurą galima naudoti kaip minkštą krėslą, nes jo silikoninio pluošto užpildas tiesiog prisitaiko prie mūsų kūno formų. 

Negana to, jis yra pamėgtas vaikų, nes prisiglaudus prie dinozauro, jo švelnus kailiukas kviečia trumpam užmerkti aktutes, todėl kartais jis atstoja pagalvę ar migduką pietų poilsiui bei yra nepamainomas sapnų gynėjas naktį.


Teddyway dideli pliušiniai dinozaurai – kokybės garantija

Mes siekiame geriausios kliento patirties, todėl atsižvelgiame į kiekvieną procesą: pristatymą, kokybę, išskirtinumą. 

Žaislo pristatymas į namus. Jokio papildomo rūpesčio dėl jūsų siuntos! Kurjerių tarnybą jūsų pirkinė atveš tiesiai jums ar jūsų nurodytam gavėjui į rankas vos per kelias dienas. Pristatymą atliekame visoje Europos Sąjungoje, todėl galite palepinti net toli įsikūrusius artimus ar brangius žmones. Transportavimui pliušinius dinozaurus paruošiame kruopščiai supakuodami, dėl kelionėje žaislais neišsiteps ir pasieks gavėją it ką tik iš parduotuvės.

Kokybė. Didelis pliušinis dinozauras yra pasiūtas tvirtai tam, kad atlaikytų bet kokias šėliones ar stiprius apkabinimus. Jo audinys ypatingas tuo, jog nekaupia dulkių. Pliušiniai žaislai pripildyti 100% silikono pluošto kamuoliukais, kurie ne tik ilgus metus išlaiko pradinę žaislų formą, bet ir pasižymi antialerginėmis savybėmis, todėl šiuo dideliu pliušiniu dinozauru gali džiaugtis net ir alergiški žmonės. Visi gamybos procesai atitinka Europos Sąjungos standartus ir reikalavimus.  

Išskirtinumas. Mūsų pliušinukų dydis leidžia nustebinti net ir suaugusius. O jų kailiuko švelnumas nepalieka abejingų, žaislus norisi glausti ir glostyti. 


Pliušinių dinozaurų priežiūra

Šiam žaislui nereikia jokio specialios priežiūros, tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl juos taip pamilo mūsų klientai. Dinozauras nekaupia dulkių, todėl galite būti ramūs, jei jis glaudžias prie veido. Žaislą galima skalbti skalbimo mašinoje, po to paliekant savaime išdžiūti.

Jei norite ilgai džiaugtis ryškiomis žaislo spalvomis, rekomenduojame jo nepalikti tiesioginiuose saulės spinduliuose, nes jie gali prisidėti prie pliušinio dinozauro spalvos blukimo.

Teddyway dideli pliušiniai dinozaurai yra tikri nuotykių virtuozai, kurie savo spalva ir forma tiesiog traukia akį. Siekiame išskirtinės kokybės, todėl užtikriname greitą ir saugų pristatymą ir bekompromisę žaislų kokybę. Dovanokime nepamirštamas staigmenas ir emocijas savo brangiausiems žmonėms!

Produktai pridėti į sarašą