Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Didelės pliušinės beždžionės - Didelė beždžionė minkštas žaislas XXL

Didelės Pliušinės Beždžionės - Didelė Minkšta Beždžionė Žaislas XXL

Didelės pliušinės beždžionės kviečia tave į savo glėbį!

Didelės pliušinės beždžionės - platūs pečiai, ilgos rankos, gauruotas kailis – didžiulė beždžionė pamažu artinasi...tam, kad tave čiuptų į savo minkštą glėbį ir jaukiai apkabintų. Net neabejojame – tapsite neišskiriamais draugais! Juk žmonės tokie panašūs į šiuos protingus Žemės gyvūnus. O kas panašu, tas ir vienija.

Apsikabinus tokią mielą beždžionę, niekas pasaulyje nebaisu. Šis žaislas atstos žaidimų draugą, rūpesčių išklausytoją, guodėją, ramybės teikėją. Šalia jo visuomet drąsu užmigti net ir visiškoje tamsoje! O tuomet jau sapnuoti pačius spalvingiausius ir gražiausius sapnus, kuriuose kartu leisitės į nerūpestingus nuotykius. Galiausiai, toks žaislas negali likti nepastebėtas. Tad namuose jis atliks pagrindinį kambario puošmenos vaidmenį.


Akivaizdūs panašumai

Visi geriausi draugai būna kuo nors panašūs. Pažvelgęs iš šono iškart gali tai matyti. O ar žinojai, kad žmonės turi daugybę panašumų su beždžionėmis? Beždžionės gali suprasti užrašytus skaičius ir net skaičiuoti. Jos taip pat gali atlikti pagrindines aritmetikos užduotis.

Kaip ir žmonėms, beždžionėms reikia draugijos. Mes negalime ilgai išbūti vieni patys, o turime nuolat bendrauti, rūpintis vienas kitu, priklausyti bendruomenei. Ir dar mes mėgstame bananus! Daug daug bananų! Tai vienas populiariausių vaisių, kuriuo godžiai mėgaujasi tiek žmonės, tiek beždžionės.

Maža to, kai kurios beždžionių rūšys labai mėgsta laiką leisti vandenyje. Jos maloniai sau pliuškenasi karštose versmėse. Mokslininkai galiausiai išsiaiškino, kad karštos vonios padeda beždžionėms sumažinti stresą. Kaip nuostabu – mes juk darome tą patį. Kas žino, gal šią idėją nusižiūrėjome nuo pačių beždžionių? Po sunkios darbo dienos dažnas iš mūsų mėgsta prisipildyti karštą vonią ir joje ramiai atsipalaiduoti. Kaip malonu turėti tokį panašų pliušinį draugą!


Į kosmosą kartu su pliušinėmis beždžionėmis

Didelės pliušinės beždžionės – tai žaislas, kuris padės lavinti fantaziją. Juk visi žino, kad beždžionė į kosmosą pakilo anksčiau nei žmogus. Tad žaisdamas su savo nauju draugu galėsi įsivaizduoti, kaip kartu kylate į kosmoso platybes. Apskriejate Žemę ir pasigrožite jos ryškiomis spalvomis, trumpam sustojate suvalgyti sumuštinio Mėnulyje, vėliau prasilenkiate su vienu kitu asteroidu, atrandate naujas planetas.

Gal pakeliui sutiksite ir Mažojo Princo planetą bei užsuksite su juo pasisveikinti. O visos šios kelionės geriausia dalis ta, kad tu esi kartu su savo geriausiu draugu – didžiule pliušine beždžione. Ugdyk kūrybiškumą ir kurk savas istorijas. Juk tai taip įdomu ir žaisminga. O kol leidžiame sau fantazuoti, tol gyvenimas būna įdomus.


Pliušinė beždžionė – įsimintina dovana

Didelis pliušinis žaislas rodo didelę meilę. Tad jis puikiai tinka dovanoti mylimam ir svarbiam žmogui, kuriam norisi parodyti išskirtinį dėmesį. Tokia dovana tarsi sako: „Prisimink mane, kai nebūsiu šalia“. O tokio didžiulio žaislo apkabinimas tikrai panašus į žmogaus glėbį.

Tad pliušinė beždžionė yra puiki dovana tiek suaugusiajam, tiek vaikui. Ją galima drąsiai dovanoti sūnui, dukrai, tėvams. Patiks netgi močiutėms – tapsite mėgstamiausiais jų anūkais. O rimtą viršininką tokia dovana tikrai pagaliau privers nusišypsoti. Šiai žavingai dovanai atsispirti tiesiog neįmanoma. O ir visai nereikia – teliks mėgautis nuoširdžia dovana ir džiaugtis savo išskirtinumu.


Geriems žaislams – tik geros medžiagos

Kiekvienas mūsų žaislas yra pagamintas iš sertifikuotų aukštos kokybės medžiagų, kurios puikiai tinka net jautriems žmonėms. Juk prisiglausti prie tokio mielo žaislo visuomet labai norisi, tad svarbu, kad jis nesukeltų bereikalingų sudirgimų.

Beždžionės vidus užpildytas silikono pluošto kamuoliukais, kurie pasižymi antialerginėmis savybėmis. Taigi žaisti su šiuo pliušiniu draugu gali ir alergiški bei labai jautrūs žmonės. Tegul jūsų šėlionės būna ne tik smagios, bet ir saugios!

Produktai pridėti į sarašą