Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli minkšti žaislai - Dideli pliušiniai žaislai XXLDideli pliušiniai žaislai – dovana bet kokia proga

Dideli pliušiniai žaislai – tai dovana, kuri paliks nepamirštamą įspūdį, kaskart užplūstantį krūtinę vėl jį išvydus. Neretai sukame galvas rinkdami tą vienintelę ir išskirtinę dovaną savo artimam žmogui, tačiau atsiduriame aklavietėje, kadangi pasirinkimų daug, o to, labiausiai širdį pavergiančio daikto nerandame. Tačiau šią problemą galime lengvai išspręsti su dideliais pliušiniais žaislais.

Jų dydis, tipas, spalvos – viskas gali būti parenkama galvojant apie jums brangų žmogų. Galbūt norite kuklios, tačiau mielos dovanos? O galbūt norite padaryti tokį įspūdi, su kuriuo žmogus gyvens visą likusį gyvenimą? Jei ruošiatės krikštynoms ar sužadėtuvėms, čia atrasite jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį didelį pliušinį žaislą.

Tokia staigmena yra protingas pasirinkimas, nes pliušinis žaislas yra ne tik tinkantis visoms amžiaus grupėms, bet taip pat nepririštas ir prie vienos ar kitos lyties standartų. Dėl šios priežasties renkantis šio tipo dovaną, visuomet esate tikri, jog žmogus, kuriam ji yra skirta liks laimingas ir neabejotinai nustebintas. Na, o jei šių argumentų negana, nepamiškite, jog pliušiniai žaislai - tai ilgaamžis daiktas, kuris savyje talpins dienos, kurią buvo įteiktas, emociją, taip žadindamas jaukius prisiminimus ir visuomet bus siejamas su geriausiomis akimirkomis.

Kartais mūsų jausmas išsakyti neužtenka žodžių, kartais pritrūksta drąsos, tokiais momentais gera, kai dideli pliušiniai žaislai gali prabilti iš mūsų širdies. Gavusiam tokią dovaną žmogui, nereikia papildomų žodžių, jis supranta kiekvieną jūsų mintį, linkėjimą ir širdies dūžį. Leiskite švelniems, spalvingiems ir mieliems žaislams parodyti tai, kas kartais tiesiog netelpa mūsų žodžiuose.Didelis minkštas žaislas – jūsų erdvės akcentas?

Ar kada susimąstėte, kad dideli pliušiniai žaislai yra ne tik puiki dovana, bet gali būti pritaikyti ir kasdieniniame gyvenime, kaip jauki namų dekoro detalė? Ar net kaip minkštas baldas, kuris, dėl savo minkštumo ir patvarumo bus mėgstamiausia vieta visuose namuose?

Dėl patvaraus, antialergiško ir unikalaus užpildo, žaislai nepraranda formos, taip suteikiant galimybę panaudoti juos ne tik žaidimų metu. Populiariu pasirinkimu Teddyway jau tampa alternatyva sėdmaišiui. Šie jaukūs ir minkštučiai pliušinukai į jūsų interjerą įneša žaismingumo ir džiaugsmo. Jeigu turite augintinių, garantuojame, jog jie šiuo žaislu džiaugsis ne ką mažiau negu jūs patys. Augintinių mažos širdelės taip pat norės prieiti ir prisiglausti prie didelio ir minkšto žaislo, kuris jiems taps pačiu patogiausiu namų kampeliu.

O galbūt jūsų mažųjų lovą kiekvieną rytą papuošia minkšti draugai ir ieškote kaip paįvairinti vaikų kambario dekorą? Teddyway dideli pliušiniai meškiukai yra skirtingo aukščio bei spalvų, todėl galėsite pasirinkti jums labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

Žaislo forma ir spalva gali kelti asociacijų su mylimu žmogumi, todėl dideli pliušiniai žaislai – pritaikoma dovana mažiems ir dideliems, vyrams ir moterims.Pliušinukas – ne tik žaisliukas mažiesiems

Dauguma žmonių, išgirdę apie didelius pliušinius žaislus neretai susidaro nuomonę, jog jie yra skirti tik vaikams. Žinoma, šio tipo žaislai yra ypatingai mylimi vaikų bei jų tėvelių, kadangi jie yra minkšti, saugūs bei be galo mieli. Būtent šios savybės ir lemia pliušinukų populiarumą tarp vaikų žaislų pasirinkimų.

Švelnūs ir meilūs pliušiniai žaislai, priglausti prie širdies, primena brangiems žmonėms apie mūsų jausmus, net jei nesame šalia. Per daugybę metų jie tapo artumo, meilės ir rūpesčio simboliais.

Pliušinio žaislo dovana neturi amžiaus ribojimų, nes kiekvienas mūsų savo vaikystėje turėjome minkštą mylimą draugą, kuris lydėjo mus įvairiomis gyvenimo akimirkomis, taigi, tokia staigmena tik pažadina mumyse glūdinčius prisiminimus.

Skirtingos žaislų spalvos leidžia pritaikyti žaislą tiek vyrams, tiek moterims. O galbūt jums brangus žmogus turi mėgstamiausią spalvą? Kodėl nepradžiuginti jo nuostabia staigmena. Dovana gali tapti ir ryškių spalvų žaislai, kurie pagyvina emocijas bei tamsių ar neutralių spalvų žaislai, kurie derės prie aplinkos, kurioje jie praleis savo laisvą laiką.Didelis pliušinis žaislas – staigmena kiekvienai progai?

Minkštus žaislus galima pritaikyti bet kokiai progai. Juk niekas negali prilygti nuostabiam pliušinuko apkabinimui! Galiausiai, galbūt ruošiatės rengti teminį vakarėlį ar kitą šventę? Dideli pliušiniai žaislai gali tapti pačiu geriausiu dekoro pasirinkimu. Jie suteiks šventei jaukią ir draugišką atmosferą, o svečiai negalės atitraukti akių. Garantuojame, jog vakarėlio metu, šie žaislai taps tikrais nuotraukų traukos objektais, kuriais nebus įmanoma atsidžiaugti. Didelių pliušinukų dėka, šventė bus įsimintina, kelianti nuostabą ir suteikianti džiaugsmo.

Teddyway asortimentas leidžia išsirinkti žaislą, kuris puikiai tiks Valentino, Kalėdų, gimimo dienos, sukakties paminėjimo ar krikštynų proga. Skirtingos spalvos, formos leidžia jūsų brangiam žmogui atrasti geriausią ir labiausiai jį atspindintį draugą.

Dideli pliiušiniai meškinai - Didelis pliušinis žaislas gali tapti jūsų sužadėtuvių akcentu ar jaukių piršlybų įvykio centru. Ar galite įsivaizduoti kylančias emocijas, pasitinkant vieną staigmeną po kitos?Žaislų kokybė

Mes esame įsipareigoję savo klientams suteikti tik geriausius didelius pliušinius žaislus, kurių dėka jie dar kartą galėtų pajusti nerūpestingą vaikystės džiaugsmą ar sukurti neišdildomus įspūdžius savo mažiesiems. Mūsų žaislai pasižymi ilgaamžiškumu, nes yra gaminami tik iš tvarių, aukščiausios kokybės medžiagų. Preciziškas žaislų siuvimas, tvirti dygsniai leidžia išlaikyti formą, o kokybiškas užpildas – nekintančią jų formą.

Aukščiausi standartai, taikomi Teddyway dideliems pliušiniams žaislams

Kuomet renkame dovaną brangiems žmonėms, norisi, kad ji būtų ne tik džiuginanti, bet ir kokybiška. Taigi, pasidalinsime priežastimis, kodėl verta pirkti Teddway produkciją.

Žaislų kokybė. Tvirtos siūlės ir standi, forma išlaikanti, medžiaga vienareikšmiškai suteikia žaislui ilgaamžiškumą, simetriją ir formą. Pirkdami didelį pliušinį žaislą jūs esate tikri, kad jis džiugins ne vienerius metus.

Savybės. Pliušinių žaislų užpildas yra pagamintas iš antialerginės medžiagos, todėl jie puikiai tinka ir mažyliams, ir jautriems, į alergijas linkusiems, žmonėms.

Pristatymo greitis ir saugumas. Žinome, kaip smagu, kai žavi staigmena pasiekia gavėją kuo skubiau. Dėl šios priežasties Teddyway pristatymai visoje Europoje vykdomi per kurjerių tarnybą ir pasiekia gavėją vos per kelias dienas. Čia nereikės jokių papildomų jūsų ar gavėjo pastangų, žaislas bus įteikiamas tiesiai į rankas. Pliušiniai žaislai atkeliauja saugiai supakuoti, todėl nereikia jaudintis dėl jų transportavimo ir kokybės.Kaip rūpintis žaislais?

Teddyway prekių priežiūra yra itin paprasta. Kodėl? Visi dideli pliušiniai žaislai yra pagaminti iš specialaus audinio, kuris nerenka dulkių. O norint pašalinti atsiradusias dėmes, jums pakanka tiesiog įdėti žaislą į skalbimo mašiną. Garantuojame, kad po plovimo jis išlaikys savo formą ir pirminę išvaizdą.

Turime pastebėti, kad jeigu norite išsaugoti ryškias pliušinukų spalvas, rekomenduojame nelaikyti jų tiesioginės saulės spinduliuose, nes jie gali blukinti žaislą.

Teddyway rūpi, jog jus pasiektų kokybiškos ir ilgaamžės prekės, todėl mūsų pliušiniai žaislai nekelia alergijos, yra tvirti ir džiugina mažus ir suaugusiu kiekvieną kartą juos išvydus. Kurkime stiprias emocijas, darykime staigmenas ir parodykime savo brangiems žmonėms, kokie jie mums svarbūs. Kartais nė nereikia ieškoti priežasties, kad pradžiugintume tuos, kurie mus rūpi labiausiai!

Produktai pridėti į sarašą