Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Rožių meškiukai - Meškiukas ir rožių - Gelių meškiukas

Rožių Meškiukai - Meškiukai Iš Rožių - Gelių Meškiukai - Teddyway

Filtruoti pagal

Kaina
Dydis
Spalva
Filter
Rodoma 1-20 iš 20 prekės(-ių)

Meškiukas iš rožių – geriausias pasirinkimas!

Rožių meškiukai - Žavingas, aukštos kokybės bei išskirtinės išvaizdos rožių meškiukas yra puiki bei unikali dovana, kuri jos gavėjui ne vienerius metus primins apie gautas emocijas jų šventės metu. Taip pat šie meškiukai iš rožių gali tapti nauja alternatyva gėlių puokštėms!

Dėka medžiagos, iš kurios yra pagaminti meškiukai, ypatybių, jie gali būti dovanojami net ir patiems mažiausiams! Vaikai galės džiaugtis šiais rožių meškiukais be nerimo, nes visos dalys yra stipriai pritvirtintos, o rožių medžiaga – nekelianti pavojaus mažųjų sveikatai!

Be abejonės rožių meškiuką gavę džiaugsis visi: vaikas, mergina, žmona, mama ar betkuris kitas širdžiai artimas žmogus.


Meškiukai iš rožių – ne tik dovana!

Įvairiaspalviai rožių meškiukai ne tik puiki dovanos idėja! Dėl savo savitos išvaizdos ir modernumo, meškiukai gali būti naudojami kaip dekoro ar interjero detalė.

Meškiukas iš rožių tikrai taps dėmesio traukos objektu kaip namų papuošimas ar net estetiška vestuvių detalė, kuri padės sukurti savitą emociją ar žaismingumą. Rožių meškiukai gali tapti kur kas daugiau nei tik žavinga dovana!


Kuo mūsų rožių meškiukai kitokie?

Mes meškiukų gamybai pasitelkiame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Dėl šios priežasties, naudojamos 3D rožės atrodo itin natūraliai ir sukuria tikrų gėlių efektą. Visos naudojamos rožės yra atrenkamos rankomis. Rankų darbo dėka yra sukuriamas išbaigtas meškiuko vaizdas, kuris suteikia jam unikalumo bei žavesio.

Mūsų rožių meškiukai Jus pas jus atkeliaus:

Iki durų – Užtikriname, jog visoje Europos Sąjungoje meškiukus gausite per keletą darbo dienų tiesiai į savo namus ar kitą nurodytą adresą.

Aukštos kokybės – Net ir mažiausios rankų darbo meškiukų detalės yra itin patvarios ir atlaikys net ir nuolatinius apkabinimus. Rožių meškiukas džiugins ne vienerius metus, kadangi naudojamos gėlės nepraranda savo formos bei spalvos.

Unikalūs –  Šie meškiukai sukuria galimybę nustebinti ir parodyti meilę bei dėmesį kitaip. Emocijos, sukurtos dovanojant rožių meškiuką gyvuos ilgai, kaip ir pats meškiukas.


Rožių meškiukų priežiūra

Šie rožių meškiukai nereikalauja ypatingos priežiūros. Užtenka retkarčiais nuo rožių žiedlapių nuvalyti dulkes ir meškiukas vėl atrodys lyg naujas!

Medžiagos, naudojamos meškiukų kūrimui, įpatumų dėka, ji netraukia dulkių bei ypač lengvai nusivalo. Tačiau siekiant apsaugoti meškiuką nuo nublukimo, rekomenduojama jo nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.