Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Rožių meškiukai - Meškiukas ir rožių - Gelių meškiukas

Rožių Meškiukai - Meškiukai Iš Rožių - Gelių Meškiukai - Teddyway

Rožių meškiukas iš rožių – jauki staigmena!

Rožių meškiukai iš rožių – tikriausiai viena elegantiškiausių, interjerą puošiančių, staigmenų. Žavingas, aukštos kokybės bei išskirtinės išvaizdos rožių meškiukas yra puiki bei unikali dovana, kuri jos gavėjui ne vienerius metus primins apie nuostabias emocijas, kurias suteikėte šventės metu.  Įprastos skintos gėlės leidžia savo draugija pasidžiaugti apie savaitę, todėl meškiukai iš rožių gali tapti nauja, ilgaamže alternatyva gėlių puokštėms. 

Juk dažnai norisi dovanoti tai, kas išlieka, kas džiugina mylimo ir brangaus žmogaus širdį ilgą laiką. Preciziškas rankų darbo dizainas leidžia užtikrinti kokybę kiekviename rožių meškiuko centimetre.

Ar galite įsivaizduoti, kokia šypsena ir netikėtumas nuspalvina šios nuostabios dovanos savininkę(-ą)?  Gelių meškiukas džiugina proporcingomis ir aptakiomis formomis bei pažįstamu, jaukumą keliančiu, siluetu. Su dideliu kruopštumu kiekviena rožė priglunda prie meškiuko kūno, kurdama išskirtinį ir kartu mums taip pažįstamą įvaizdį.

Dėka medžiagos, iš kurios yra pagaminti rožių meškiukai, ypatybių, jie gali būti dovanojami net ir patiems mažiausiems! Vaikai galės džiaugtis šiais rožių meškiukais be suaugusiųjų priežiūros, nes visos dalys yra stipriai pritvirtintos, o rožių medžiaga – nekelianti pavojaus mažųjų sveikatai! Tai puiki dovana, kuri suteiks išskirtinumo ir unikalumo, todėl neabejojame, kad šios staigmenos sulaukęs mažylis bus ne tik sužavėtas, bet sulauks daugybės dėmesio iš savo draugų, dėl tokios autentiškos dovanos. 

Be abejonės rožių meškiuką gavę džiaugsis visi: vaikas, mergina, žmona, mama ar bet kuris kitas širdžiai artimas žmogus. Ši dovana yra kartu ir mielas bei romantiškas žaislas, ir tarsi gėlių puokštė, kuri nenuvys ir džiugins ilgą laiką. 

Meškiukas iš rožių gali tapti puiki staigmena Valentino dienos, Moters dienos, vestuvių bei draugystės sukakties ar gimimo dienos proga. Su šiuo išskiriniu žaislu nustebinsite ir mažuosius jų krikštynų, Kalėdų ar jubiliejaus proga. Na, o galiausiai, juk kartais nė nereikia progos, tam, kad nustebinti ir parodyti išskirtinį dėmesį mylimiausiems. Neplanuotos ir nelauktos staigmenos palieka pačius giliausius prisiminimus ir gali sukeli daug didesnes emocijas nei esant konkrečiai šventei. 

Gėlių meškiukas gali būti papuoštas kaspinėliu, taip jam suteiksite dar daugiau puošnumo. Beje, Teddyway parduotuvėje jūs galite rinktis iš įvairių rožių meškiukų spalvų, todėl tikrai atrasite tinkamą dovaną net vaikinui, vyrui, tėčiui, sūnėnui ar broliui. Neutralios šviesios ar tamsių spalvų meškiukai paliks neišdildomą įspūdį net ir vyrams.


Meškiukai iš rožių – jūsų erdvės akcentas!

Įvairiaspalviai rožių meškiukai ne tik puiki dovanos idėja! Dėl savo išskirtinės išvaizdos ir modernumo, meškiukai gali būti naudojami kaip dekoro ar interjero detalė. Ji puikiai pritaps ir mažoje asmeninėje erdvėje, ir ant erdvios svetainės kavos staliuko. Neabejotinai – ši detalė suteiks aplinkai savitumo, o pasirinkus ryškias rožių meškiuko spalvas neabejojame, kad toks interjero akcentas taps dėmesio traukos objektu ar net estetiška vestuvių detalė, kuri padės sukurti savitą emociją ar žaismingumą. Rožių meškiukai gali tapti kur kas daugiau nei tik žavinga dovana, bet ir įrankis stilizuoti erdvę, išpildyti namų interjerą bei paįvairinti kavos staliuko kompoziciją!

Rožių meškiuko paruošimui naudojame kelis šimtus suformuotų rožių žiedų, todėl jis atrodo kokybiškas, išbaigtas ir iš visų pusių matomas vienodai kruopštus kūrinio vaizdas. Apgalvotas, išpuoselėtas ir paruoštas kiekvienas jūsų staigmenos centimetras. 

Teddyway asortimente jūs rasite skirtinų spalvų meškiukus iš rožių, todėl tikrai galėsite jų spalvas priderinti prie norimo namų interjero. O galbūt pasirinksite spalvą pagal jūsų jausmus? Raudoną – tikrai meilei, rausvą – svajingam žaismingumui, violetinę, baltą ar pilką – derančią prie namų aplinkos, pagyvinančią ją arba tiesiog puikiai tinkančią dovanoti vyrams. 

Negana to, kai kurie rožių meškiukai savo rankose laiko širdį, tikrą meilės ir draugystės įrodymą. Šiai dovanai nereikės nė žodžių, pats meškiukas atsineš juos savo švelniose rankose. 

Skirtingų dydžių gėlių meškiukai gali būti lengvai priderinami ne tik konkrečioje vietoje, tačiau savo dydžiu tiesiog priblokšti. Kartais taip sunku žodžiais išreikšti jausmus kitam žmogui, taigi tai galima padaryti nustebinant išskirtinio dydžio žaislais. 

Visi gėlių meškiukai yra stabilūs, todėl tvirtai stovės ant bet kokio plokščio paviršiaus. Jums nereikės rūpintis, jog žaislas būtų saugiai pastatytas. Rožių meškiukas subalansuotas taip, jog jo svorio centras neleidžia judėti, todėl tai suteikia daugiau komforto net mažiausiems šios dovanėlės savininkams.


Teddyway rožių meškiukai ypatingi!

Mes meškiukų gamybai pasitelkiame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Dėl šios priežasties, naudojamos 3D rožės atrodo itin natūraliai ir sukuria tikrų gėlių efektą. Dažnai sulaukiame komentarų, jog žvelgiant į meškiuką iš tolo, jis atrodo tarsi pagamintas iš gyvų rožių žiedų.

Visos gėlių meškiukui naudojamos gėlės yra kruopščiai, po vieną, atrenkamos rankomis. Rankų darbo dėka yra sukuriamas išbaigtas meškiuko vaizdas, kuris suteikia jam simetriškumą, unikalumą bei prabangų žavesį.

Rožių meškiukas pas jus atkeliaus:

Iki durų. Teddyway rūpinasi jūsų pirkimo patirtimi nuo apsilankymo mūsų svetainėje iki prekių pristatymo. Užtikriname, jog visoje Europos Sąjungoje meškiukus gausite per keletą darbo dienų tiesiai į savo namus ar kitą nurodytą adresą. Staigmenos gavėjui nereikės niekuo rūpintis papildomai, nereikės eikvoti savo laiko ir keliauti atsiimti prekės, ji pati atkeliaus tiesiai į namus. 

Saugiai. Jei nerimaujate, kad kelionėje rožių meškiukas gali pakeisti formą ar savybes, mes garantuojame, kad žaislas yra supakuojamas itin saugiai. Atsižvelgiant į ilgametę patirtį, kelionei atsakingai paruošiame kiekvieną jūsų pirkinį, todėl galite būti visiškai ramūs, jog gėlių meškiukas atkeliaus toks pat sveikas ir gražus, kokį jį ir įsigijote. 

Greitai. Teddyway supranta, kad mūsų skubančiame pasaulyje kartais trūksta laiko net ir labai svarbiems darbams, pavyzdžiui, išrinkti dovaną. O kartais sulaukiame tokio netikėto pakvietimo, kad tenka sparčiai spręsti dovanos klausimą. Todėl, kurjerių pagalba, mes pristatome jūsų užsakymus visoje Europos Sąjungoje vos per kelias dienas.

Aukštos kokybės. Net ir mažiausios rankų darbo meškiukų detalės yra itin patvarios ir atlaikys net ir stipriausius apkabinimus. Rožių meškiukas džiugins ne vienerius metus, kadangi naudojamos gėlės nepraranda savo formos bei spalvos.

Unikalūs.  Šie meškiukai sukuria galimybę nustebinti ir parodyti meilę bei dėmesį kitaip. Jūsų pastangos atrasti išskirtinę dovaną neliks neįvertintos. Visuomet malonu žinoti, jog buvo skirta laiko ir nuoširdžių minčių, jog išrinkti tokią unikalią dovaną. Emocijos, sukurtos dovanojant rožių meškiuką gyvuos ilgai kaip ir pats meškiukas.


Meškiukų iš rožių priežiūra

Šie rožių meškiukai nereikalauja ypatingos priežiūros. Užtenka retkarčiais nuo rožių žiedlapių nuvalyti dulkes ir meškiukas vėl atrodys lyg naujas! Gėlių žiedai, be papildomų pastangų, išlaiko savo formą ne vienerius metus, todėl nereikės sukti dėl to galvos. 

Medžiaga, kuri naudojama meškiukų kūrimui, ypatinga tuo, jog ji netraukia dulkių bei ypač lengvai nusivalo. Tačiau norėdami apsaugoti meškiuką nuo išblukimo, rekomenduojama jo nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Meškiukai iš gėlių – nepaprasta dovana, kuri spinduliuoja dėmesį, šilumą ir gražiausius jausmus. Šiai staigmenai nei mažieji, nei suaugusieji negalės likti abejingais. 

Produktai pridėti į sarašą