Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Gėlės dėžutėse - Gelių dėžutės - Rožės dėžutėje - Rožių dėžutės

Gėlės Dežutėse - Gėlės Dėžutėje - Rožės Dėžutėje - Gelių Dežutės
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Gėlių dėžutės - Rožių dėžutės – Alternatyva įprastoms puokštėms

Gėlės dėžutėje tai puikus dovanos pasirinkimas, kuris simbolizuoja neišsenkančią ir nemirštančią meilė. Šis romantišas gestas padės nebyliai išreikšti savo jausmus ar padėką ypatingai merginai, brangiam draugui, mylimam giminaičiui ar visada pagalbos ranką ištiesiančiam kolegai.

Gėlių dėžutės, kitaip nei paprastos gėlių puokštės, džiugins ne savaitę, o net kelerius metus! Šios nuostabios natūralios gėlės, pasitelkus aukštos kokybės stabilizatorius, yra lyg sustabdomos laike, taip sukuriant galimybę gėrėtsis jų grožiu bei spalvomis net iki penkerių metų!


Gėlės dėžutėje – Bet kokia proga

Šios romantika, meile bei rūpesčiu alsuojančios gėlių dėžutės, bus puiki idėja nustebinti pačius artimiausius žmonės bet kokiomis progomis ar visai be priežasties.

Mama, močiutė ar sesuo bus be galo laimingos sulaukusios tokios staigmenos gimtadienio proga, gėlių dėžutė bus puikus pasirinkimas vestuvių ar kalėdų dovanai. O antroji pusė bus be protiškai nustebinta tokios meilės išraiškos pačią romantiškiausią įsimylėjelių dieną!


Ne tik dovana

Įvairiaspalvės, ne vienerius metus žydinčios bei, žinoma, visų dėmesį traukiančios gėlių dėžutės gali tapti puikia interjero detale, kurios dėka namuose ar betkurioje kitoje erdvėje galima sukurti itin estetišką bei skoningą vaizdą.

Gėlės dėžutėje yra puiki alternatyva kambarinėms gėlėms, kurioms nuolatos reikia skirti dėmesio ir laiko, jas laistyti bei prižiūrėti žiedynus. Gėlių dėžučių priežiūra yra minimali – užtenka retkarčiais nušluostyti susikaupusias dulkes!


Kuo mūsų gėlių dėžutės kitokios?

Mes gėlių dėžučių gamybai pasitelkiame tik pačios aukčiausios kokybės medžiagas. Gėlės, naudojamos dėžučių gamybai – natūraliai auginamos plantacijose, kuriose atrenkamos tik labiausiai savo grožį atskleidusios gėlės. Jos surenkamos bei specialių stabilizatorių pagalba yra paruošiamos dėžučių gamybai.

Visos mūsų gėlių dėžutės yra rankų darbo. Šis aspektas suteikia kiekvienai dėžutei savito grožio, unikalumo bei išbaigtumo. Kadangi pasitelkiame rankų darbą, galime užtikrinti itin aukštą visų gėlių dėžutėse kokybę. Mūsų Gėlių dėžutės džiugins ne vienerius metus savo išskirtiniu grožiu, ryškiomis spalvomis bei estetišku dizainu. O svarbiausia, šiomis išskirtinėmis dėžutėmis galima džiaugtis be jokios papildomos priežiūros!

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.