Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli pliušiniai zuikiai - Didelis minkštas zuikis žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Zuikiai - Didelis Minkštas Zuikis Žaislas XXL
Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Labas, aš esu didelis pliušinis zuikis!

Dideli pliušiniai zuikiai - Manau tikrai žinai daug pasakojimų apie vikriuosius ir greituosius zuikučius. Aš, gal ir nesu toks vikrus, bet esu tikrų tikriausias ilgaausis zuikis! Kaip žinia, zuikiai gyvena dideliuose, draugų pilnuose, būriuose, nes mums yra labai svarbi meilė ir draugystė. Dėl to, į savo draugų ratą, norėčiau priimti ir tave! 

Patikėk, tokio minkšto ir švelnaus kailiuko kaip aš, neturi niekas. O ką jau kalbėti apie mano ilgąsias ausis, kurios yra puikiai pritaikytos linksmų istorijų ar net liūdnų nutikimų išklausymui. Atskleisiu paslaptį, mano puri zuikio uodegytė gali išsklaidyti net ir pačią niūriausią nuotaiką. O visų svarbiausia, aš nekantrauju susipažinti su tavimi, nes tikrai žinau, jog tu ir aš būsime geriausiais draugais! 

Lauk manęs, nes aš jau bėgu ruoštis didžiąjai kelionei į tavo namus! Ilgai neužtruksiu, nes mes zuikučiai esame labai greiti!

Iki pasimatymo, mano mielas drauge!


Tai Linksmybių Metas!

Dideli pliušiniai zuikučiai yra patys nuotaikingiausi ir energingiausi iš visų gyvūnų, dėl to, būk tikras, liūdesiui ir blogoms emocijoms nebeliks laiko! Vos tik zuikiui atvykus į tavo namus, jie taps pilni džiaugsmo ir linksmybių. Galbūt nežinai, tačiau zuikiai yra patys puikiausi žaidimų draugai, jie gali dūkti su tavimi valandų valandas, o išsekus jėgoms jie mėgsta prisiglausti prie savo geriausio draugo, su kuriuo jaučiasi saugūs bei ramūs, ir salžiai nusnausti.

Zuikutis bus pats laimingiausias galėdamas tiesiog leisti laiką su tavimi, ir nesvarbu ar tai bus nenutrūkstamos linksmybės, ramus pasisėdėjimas ar net kelionė. Patikėk, jie yra puikūs kompanijonai! O svarbiausia, zuikučiai myli iš visos savo mažos širdutės, dėl to šios priežasties jie yra patys ištikimiausi ir labiausiai atsidavę draugai!


Prieš Miegą!

Po nuotaikingos dienos su naujuoju draugu, būtina tinkamai pasiruošti miegui. Zuikiai yra tikri pedantai, dėl to švarintis yra jų mėgstamas užsiėmimas. Padėk zuikiui išsipurenti savo minkštą kailiuką, išsivalyti baltus dantukus, o jis atsidėkodamas saugos tavo sapnus!

Taip pat zuikiai yra be galo smalsūs ir puikūs klausytojai, dėl to jie su džiaugsmu klausysis tavo pasakojamų istorijų ir pasakų. Žnoma, labiausiai jiems patinka istorijos apie drąsiuosius zuikius ir jų nutrūkgalviškus nuotykius! Juk žinai, kad zuikiai kartais gali būti bailiukai, dėl to išjungus šviesą nepamišk jų apkabinti!

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.