Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli pliušiniai vienaragiai - Didelis minkštas vienaragis žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Vienaragiai - Didelis Minkštas Vienaragis Žaislas
Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)

Labas, aš esu didelis pliušinis vienaragis!

Dideli pliušiniai vienaragiai - Tikriausiai esi girdėjęs įvairiausių pasakų ir istorijų apie stebuklingus Vienaragius? Aš esu vienas iš jų! Gal ne toks stebuklingas, bet tikrai Vienaragis! Pasakysiu tau paslaptį, vienaragiai negali gyventi vieni, jiems reikia artimos sielos, dėl to aš ieškau geriausio draugo! Tikiuosi, kad ir Tu jo ieškai!

Aš esu minkštutis, nes labai mėgstu apsikabinimus, švelnus, kaip plunksnelė bei sklidinas laimės ir džiaugsmo. Dėl šios priežasties, pažadu, net ir niūriausią dieną tau bus gera su manimi. Lekiu ruoštis ypatingai kelionei, kurioje surasiu tave – mano geriausią draugą! Aš jau nekantrauju su tavimi susipažinti, nes tikiu, jog susitikus, mes pamiltumėme vienas kitą iš karto!

Iki, drauge, tikiuosi mes greitai rasime vienas kitą!


Patinginiaukime Drauge!

Dieli pliušiniai vienaragiai yra pilni siurprizų! Nors jie atrodo vikrūs ir grakštūs, labiau už viską jie mėgsta patinginiauti su savo geriausiu draugu. Pagulėkite kartu, vienaragiai yra geriausi kompanijonai šioje srityje! Jie apgaubs tave savo šiltu bei minkštu kūneliu, kuris iš karto leis pasijusti saugiau.

Eidamas miegoti nieku gyvu nepamiršk pasiimti savo Vienaragio! Pasakose yra sakoma, jog vienaragiai yra labai ištikimi savo geriausiam draugui ir gina jį nuo betkokio blogio. Dėl to vienaragis niekada neleis blogiems sapnams drumsti tau miego! Nepamiršk savojo draugo net ir nieko neveikdamas, nes vienaragis bus laimingas ir tiesiog galėdamas būti šalia tavęs.


Linksmybių Metas!

Tavo namuose atsiradus Vienaragiui, jie iš karto bus pripildyti linksmybių ir laimės, o niūrios dienos bus pamirštos! Vienaragis džiaugsis galėdamas su tavimi užsiimti įvairia veikla. Supažindink Vienaragį su kitais tavo draugais, jam bus itin smagu. Žaiskite slėpynes, Vienaragiam jos labai patinka, nors ir nėra geri ieškotojai.

Leiskitės į nuotykį kartu! Būtinai savo naujajam draugui paskaityk pasakų ir istorijų apie kitus vienaragius, juk tai taip įdomu! Vienaragis mėgausis kiekviena minute praleista su tavimi ir už tai atsidėkos savo švelnumu ir meile. Juk kaip gera, kai turi kompanijoną, su kuriuo gali linksmintis, žaisti, mokytis ir džiaugtis kartu.

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.