Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli pliušiniai tigrai - Didelis minkštas tigras žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Tigrai - Didelis Minkšas Tigras Žaislas XXL
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Labas, aš esu didelis pliušinis tigras!

Dideli pliušiniai tigrai - Tikriausiai esi girdėjęs įdomių ir didingų istorijų apie grakščiuosius Tigrus? Turiu tave nudžiuginti, tos istorijos – apie mane! Gal nesu visai toks didingas ir grakštus, bet esu tikrų tikriausias tigras! O kaip yra žinoma - trigrams nepatinka būti vieniems, dėl šios priežasties aš ieškau savo geriausio draugo! Gal tai tu?

Mano kailiukas minkštas ir švelnus, dėl to puikiai tinkantis prisiglausti ir apsikabinti, taip pat mano pliušinė širdelė yra pilna laimės ir meilės, kuria be galo norėčiau pasidalinti su tavimi. Tikriausiai žinai, jog tigrai garsėja savo nuožmumu, todėl su manimi tau nebus baisūs jokie pavojai ar net blogi sapnai! Tigrų gyvenime yra labai svarbu surasti geriausią draugą, su kuriuo galėtumėme žaisti ar tiesiog leisti laiką drauge. Bėgu ruoštis kelionei pas tave, mano drauge. Iki greito susitikimo!


Žaidimai ir linksmybės!

Dideli pliušiniai tigrai yra tikri linksmybių karaliai, kurie savo gera nuotaika užkrėčia visus. Nors iš pažiūros jie atrodo didingi ir rimti, tačiau geriau susipažinus pamatysite, jog jie – nepataisomi linksmuoliai ir žaidimų sielos.

Pokštai ir gaudynės yra vienas iš mėgstamiausių tigrų užsiėmimų, todėl būk pasiruošęs dūkti ir šėlioti! Leiksitės į nuotykius kartu! Pažinkite vienas kitą! O kai pavargsite nuo įvairiausių linksmybių, papasakok savo naująjam draugui istorijų apie didinguosius tigrus, kurie savo išmintimi nugalėjo blogiečius.

Šios istorijos jiems be galo patinka! Tigrai visada džiaugiasi savo geriausio draugo kompanija ir už ją  atsidėkoja savo šiluma ir meile. Nes būti kartu visada yra gera!


Atsipūskime!

Nors iš pažiūros tigrai yra aktyvūs, tačiau labiausiai už viską jie mėgsta patinginiauti! O kad tinginiauti būtų linksmiau – būtina draugo kompanija. Tigrai yra be galo atsidavę savo draugams, dėl šios priežasties jie džiausis tiesiog galėdami leisti laiką kartu, kad ir nieko neveikiant! Pamatysi, dar nesi turėjęs tokio gero kompanijono tinginiavime.

Pagulėkite, juokitės iki ašarų ar tiesiog pasėdėkite tyloje. Nesvarbu kaip leisite laiką, svarbiausia, jog būtumėte kartu ir mėgautumėtes kiekviena akimirta, juk tam ir yra draugai!

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.