Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli pliušiniai pingvinai - Didelis minkštas pingvinas žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Pingvinai - Didelis Minkšas Pingvinas Žaislas XXL
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Labas, aš esu didelis pliušinis pingvinas!

Dideli pliušiniai pingvinai - Tikriausiai esi girdėjęs įvairiausių istorijų ir pasakų apie linksmuosius pingvinus. Nustebsi, bet aš esu vienas iš jų! Kaip yra žinoma, pingvinai gyvena labai didelėse bendruomenėse, o vienatvė yra mūsų didžiausias priešas. Dėl šios priežasties aš nutariau ieškoti Tavęs – mano geriausio draugo! 

Mano kailiukas yra švelniausias pasaulyje, dėl to mano apkabinimai yra patys minkščiausi! Taip pat turiu ir pingvinišką snapą, tačiau neišsigąsk, jis skirtas tk švelniai papurenti tau plaukus! O svarbiausia, aš be galo degu noru susipažinti su tavimi ir skirti tau visą savo meilę ir džiaugsmą! Dėl šios priežasties, nedvejok kai sakau, jog net ir niūriausią tavo dieną pripildysiu švelnumu ir skardžiu mudviejų juoku. 

Bėgu jau ruoštis į didžiąją kelionę, nes kelias iš šiaurės – ilgas, o aš nekantraujus su tavimi susipažinti!

Iki greito pasimatymo, drauge!


Nesibaigiančios Linksmybės!

Dideli pliušiniai pingvinai, tikriausiai, yra vieni iš linksmiausių gyvūnų, dėl to su jais tikrai neliūdėsi! Pingvinui atsiradus tavo namuose, jie bus užpildyti laime, džiaugsmu ir netylančiu juoku, nes jei dar negirdėjai – pingvinai yra puikūs pokštininkai! Jiems patinka šėlionės, o mylimiausias žaidimas – gaudynės, nors ir turi labai trumpas kojytes.

Kaip nudžiuginti pingviną? Paprasta. Skirk jiems savo laiko, pažaisk su jais, mėgaukis savo diena kartu ir jie tau atsilygins su kaupu. Leiskitės į kasdienius nuotykius kartu, nes kaip gera turėti šalia savęs draugą, kuris džiaugiasi kiekviena minute praleista kartu ir myli iš visos savo pliušinės širdelės.


Vakaro Ritualai!

Po įspūdžių pilnos dienos praleistos kartu su naujuoju draugu, būtina tinkamai pasiruošti miegui. Pingvinai yra labai švarūs gyvūnai, dėl to be galo mėgsta švarintis! Prieš miegą sušukuok savo naująjį draugą, o jis atsilygindamas išpurens tau plaukus savo minkštu pingvinišku snapeliu!

Juk taip jie yra įpratę šiaurėje! Taip pat nepamiršk papasakoti įvairiausių įdomių, linksmų ar net keistų istorijų ar pasakų apie kitus pingvinus, kurie leidžiasi į nutrūkgalviškus nuotykius, po jų tavo pingvinas miegos ramiai ir sapnuos pačius spalvingiausius sapnus! 

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.