Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli pliušiniai meškiukai - Didelis meškinas XXL žaislas

Dideli Pliušiniai Meškiukai - Dideli Meškinai XXL Žaislai - Teddyway

Filtruoti pagal

Kaina
Dydis
Spalva
Filter
Rodoma 1-28 iš 82 prekės(-ių)

Dideli meškinai - Džiaugsmas jūsų namuose!

Dideli pliušiniai meškiukai - Esu didelis, minkštas ir švelnus meškiukas. Aš neturiu plakančios širdutės, tačiau nuo ausyčių iki pėdučių esu pripildytas meile. Nekantriai laukiu kelionės į tavo namus, nes žinau, kai tik susitiksime, tapsime geriausiais draugais, kurie bus kartu kiekviename žingsnyje. Ar turi idėjų, ką su manimi norėtum nuveikti? Nes mano lagaminas – jau sukrautas!


Didelis pliušinis meškinas jau čia!

Leiskime laiką drauge - Atkeliavus meškiukui Tedžiui į tavo namus, jie prisipildys jaukumo ir šilumos, nes šis naujas gyventojas bus šalia kiekvienoje kasdieniškoje situacijoje. Žiūrint filmą pasiimk Tedį drauge, jis su malonumu palaikys ranką, jei pasidarys baisu, o galėdamas prisidėti prie tavo kasdienybės meškiukas taps be galo laimingu. Tedis džiaugsis kartu su tavimi, o, jei teks liūdėti – praskaidrins dieną.

Prašau, būkime visada kartu - Meškiukas Tedis tampa liūdnas, kai ilgai nemato tavęs. Todėl jam bus labai smagu, jei turės galimybę keliauti su tavimi. Parkas ar jūros pakrantė, sodyba ar net užsienio šalis taps meškiuko mėgstamiausia vieta, nes joje bus su tavimi. Juk kaip smagu išvykoje turėti minkštą, švelnų bei mylintį kompanjoną, kuris kelionę paverčia dar nuostabesniu prisiminimu.

Dėmesys – mano antras vardas - Didysis meškiukas Tedis yra kupinas meilės, kuria jis trokšta dalintis su tavimi. Negailėk apkabinimų ir jis tau atsilygins tuo pačiu. Pakviesk jį miegoti kartu ir jis taps pačiu laimingiausiu meškinu pasaulyje, o kol tu saldžiai miegosi jis gins tave nuo blogų sapnų. Tedis išklausys visas tavo mintis, o gal net patikėsi jam savo slapčiausias paslaptis, kurių jis niekam neatskleis.


Linksmybių metas!

Teddyway meškiukai yra ne kas kita, kaip vaikystės nostalgija paremta idėja. Mūsų meškiukai Tedžiai – tai žavi, minkšta ir kiekvieno lūkesčius atitinkanti dovana, kuri nepaliks abejingo nei vieno. Ši dovana neturi amžiaus cenzo, todėl gali būti pritaikyta bet kuriam, Jūsų artimam žmogui.

Bėgant laikui ir įsiklausius į klientų pageidavimus bei norius, mes tobuliname savo prekę ir jos komplektaciją. Šiuo metu klientai gali rinktis iš kelių skirtingų meškiukų rūšių bei dydžių, pritaikyti norimos spalvos kaspinėlį, kuris puošia meškiuko kaklą, išsirinkti mėgiamų saldainių dėžutę, kuri atkeliaus kartu su meškiuku bei pasirinkti meškiuko supakavimą kaip dovaną.

Mūsų tikslas visuomet buvo ir yra kurti dovanas, kurios skleistų džiaugsmą bei paliktų neišdildomą įspūdį. Norime, jog visi turėtų galimybę pajusti, ką reiškia priglusti prie minkšto, pūkuoto ir didelio meškiuko, kuris kiekvieno namuose taps pačiu mylimiausiu.

Savo klientams siūlome ilgaamžią dovaną. Mūsų meškiukai yra aukščiausios kokybės gaminys, kurio medžiaga atlaikys ir labiausiai išdykusių šeimos narių meilę. Meškiukas bus puiki dovana net ir alergiją turintiems artimiesiems, kadangi minkštas ir formos neprarandantis užpildas yra sertifikuotas ir atitinka visus Europos Sąjungos sveikatos saugumo keliamus reikalavimus.

Jūs įsitikinsite, jog Teddyway meškiukai yra puikus būdas išreikšti rūpestį, meilę, draugystę ar simpatiją savo brangiausiems žmonėms!

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.