Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Dideli pliušiniai flamingai - Didelis minkštas flamingas žaislas XXL

Dideli Pliušiniai Flamingai - Didelis Minkštas Flamingas Žaislas XXL
Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Labas, aš esu didelis pliušinis flamingas!

Dideli pliušiniai flamingai – Ryškios spalvos, švelnios plunksnos bei gera nuotaika – visa tai puikiai apibūdina mane! Esu iš šiltų kraštų, todėl čia ieškau draugo, kuris mane dažnai apkabintų, taip neleisdamas man sušalti! Flamingai yra puikūs draugai bei meilūs šeimos nariai.

Tuo greitai įsitikinsi, nes aš be galo mėgstu būti su savo draugu, padėti jam bet kokiose gyvenimo situacijose bei žinoma mano pats mėgstamiausias užsiėmimas yra vaikštinėjimas, nes kaip jau matei, turiu ilgas kojas!

Mes, flamingai, esam vieni iš draugiškiausių butybių visoje planetoje ir visa savo meilę bei džiaugsmą norim padovanoti tau, drauge! Tikiuosi jau greitai surasime vienas kitą!


Mūsų Dideli Pliušiniai Flamingai

Mūsų dailūs, minkšti ir be galo švelnūs dideli pliušiniai flamingai yra puikus dovanos pasirinkimas. Šis pliušinis žaislas nepaliks abejingų. Flamingai yra pagaminti iš tvirtų medžiagų, kurių dėka šis didelis pliušinis žaislas džiugins ne vienerius metus.

Mūsų dideli pliušiniai flamingai Jus pasieks:

Greitai – flamingai Jūsų norodytą adresą, visoje Europos Sąjungoje, pasieks vos per kelias dienas. O kurjeris siuntą pristatys iki pat durų!

Ilgaamžiai – mūsų pliušiniai flamingai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, dėl šios priežasties jie yra tvirti bei gali atlaikyti net ir stipriausią meilę. Dėl šios priežasties šie žaislai pasižymi savo ilgaamžiškumu bei stiprumu.

Saugūs – mūsų pliušiniams flamingams gaminti yra pasitelkiamos tik tos medžiagos, kurios yra saugios vaikams ir aplinkai. Kadangi, visi produktai yra kokybiški, galite būti ramus, žaidžiant neatsiskirs jokios žaislo detalės. Flamingai pripildyti antialerginiu užpildu, tad vaikui žaidžiant nepasireikš jokie nemalonūs pojūčiai ar sveikatos sutrigdymai.


Didelių Pliušinių Flamingų Priežiūra

Šie dideli pliušiniai flamingai nereikalauja specialios priežiūros. Flamingą užtenka retkarčiais išskalbti skalbimo mašinoje arba rankomis ir leisti išdžiūti. Dėl specialios šio žaislo gamyboje naudojamos medžiagos jis netraukia dulkių, dėl to flamingo dažnai valyti nereikės.

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog norint išlaikyti ryškias bei akį traukiančias flamingo spalvas, patartina žaislo nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.