Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Didelės pliušinės pandos - Didelė minkšta panda žaislas XXL

Didelės Pliušinės Pandos - Didelė Minkšta Panda Žaislas XXL - Teddyway
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Labas, aš esu didelė pliušinė panda! 

Didelės pliušinės pandos - Minkštas, juodai baltas kailiukas, miela juoda nosytė, begalybė apkabinimų bei nesibaigianti meilė – visa tai esu Aš! Atvykstu pas tave tiesiai iš saulėtosios Azijos, dėl to net  nedvėjok, mūsų dienos kartu bus sklidinos šviesos, šilumos bei džiaugsmo, nes mes, pandos, garsėjame ne tik puikiu charakteriu bet ir neišsenkančia meile savo patiems artimiausiams draugams, na ir, žinoma, draugiškumu! Tikiuosi esi pasiruošęs sutikti didelę mielą panda?

Manau, jog ir tu ieškai geriausio draugo, su kuriuo galėtum dalintis įvairiausiais laimingais prisiminimais ar net liūdnomis akimirkomis. Aš pažadu, jog kiekviena diena su manimi bus linksma bei pilna įspūdžių! Tikiuosi jau greitai galėsiu tave apkabinti ir dovanoti tau džiaugsmą, drauge!


Mūsų didelės pliušinės pandos

Mūsų gaminamos, minkštos, mielos ir bei be galo žavios pandos – tai puiki dovana ne tik patiems mažiausiems, bet ir suaugusiems, kuriems taip pat svarbu turėti visada išklausantį draugą. Prižadame, jog šis žaislas nepaliks abejingų. Mūsų pandos yra gaminamos tik iš kokybiškų medžiagų, dėl šios priežasties, šie žaislai yra patvarūs, kas leis jais džiaugtis itin ilgai.

Mūsų didelės pliušinės pandos Jus pasieks:

Greitai – kurjerių pagalba visoje Europos Sąjungoje siunta bus pristatyta vos per keletą dienų iki pat Jūsų nurodyto adreso.

Ilgaamžės – mūsų gaminamos pandos sukurtos taip, jog džiugintų ir mažą, ir didelį, dėl šios priežasties rinkomės tik kokybiškas ir tvirtas medžiagas, kurių dėka pagaminami žaislai yra tvirti, tačiau nepraranda savo minkštumo ir švelnumo.

Saugios -  Jūsų saugumas mums yra prioritetas, dėl to renkamės tik tas medžiagas, kurios nekenktų Jums ar aplinkai. Kadangi užtikriname kiekvieno žaislo kokybę, galite būti ramus, jog žaidžiant su panda, nei viena jos detalė neatsiskirs. Taip pat, mūsų gaminamos pandos užpildas yra antialerginis, kas užtikrina saugų laisvalaikio leidimą.


Didelių pliušinių Pandų priežiūra

Mūsų gaminami  pliušiniai žaislai nereikalauja ypatingos priežiūros, kadangi specialių medžigų dėka jie netraukia dulkių. Prireikus užtenka pandas išskalbti ir leisti išdžiūti. Taip pat, norit kuo ilgiau išlaikyti žaislo nepakitusias spalvas, rekomenduojame jo nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.