Neskubėkite!
Gaukite 5% Nuolaidą Apsipirkimui

Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir jums bus suteiktas nuolaidos kodas su kuriuo gausite nuolaidą.

Didelės pliušinės koalos - Didelė minkšta koala žaislas XXL

Didelės Pliušinės Koalos - Didelė Pliušinė Koala Žaislas XXL
Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Labas, aš esu didelė pliušinė koala!

Didelės pliušinės koalos - Ar esi girdėjęs apie mielus gyvūnėlius labai panašius į minkštus meškiukus? Tai aš – koala! Mano pilkas ir švelnus kailiukas puikiai tinka maloniems prisilietimams, minkštos letenėlės yra nepamainomos ilguose apsikabinimuose, o didelė juoda nosytė...

Na, manau ji skirta ilgėsingiems prisiglaudimams. Išduosiu tau paslaptį, koalos yra be galo draugiškos! Dėl to mano didžiausia svajonė yra rasti tikrą draugą, su kuriuo galėčiau dalintis meile ir džiaugsmu ar net nerimu ir liūdesiu. Galbūt tu nori būti mano draugu?

Koaloms nepatinka vienatvė, todėl, mano drauge, aš atvykstu pas tave! Lauk manęs, o aš jau bėgu ruoštis pačiai svarbiausiai savo gyvenime kelionei, kuriuoje aš sutiksiu tave!


Žaislinės koalos – atsipalaidavimo meistrės!

Žinot, kuo garsėja mielosios koalos? Ogi savo gebėjimu nieko neveikti! Pasėdėti, pagulėti, patingėti – tai pati mėgstamiausia koalų veikla! Šioje srityje jos yra tikros profesionalės.

Miegoti šios gražuolės gali ištisas valandas, todėl jei ieškai draugo, kuris visada spinduliuoja ramybe, koalos – puikiausias pasirinkimas. Koalos turi ypatingą sugebėjimą, jos savo mielumu ir švelnumu sugeba išvaikyti net ir niūriausias mintis, o kai šios mintys dingsta – pats laikas patinginiauti su savo geriausiu draugu!

Kas gali būti geriau, negu prisiglausti prie minkštos, švelnios bei pilnos meilės ir džiaugsmo koalos ir tiesiog pamiršti apie visus rūpesčius ir negandas!


Pliušinės koalos – ne tik dovana!

Šios mielos ir mylinčios koalos yra ne tik puikus dovanos pasirinkimas, kuris pripildys namus ramybės ir džiaugsmo, bet ir idealus kompanijonas!

Koalos yra pagamintos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, dėl šios priežasties jomis galima džiaugtis ne vienerius metus. Taip pat, koalų užpildas yra antialerginis, kas užtikrina žaislo saugumą. 

Kadangi Koalos yra ne tik minkštos ir švelnios, bet taip pat tvirtos ir saugios, jas galite naudoti net kaip žaviausią pasaulyje pagalvę, patogiausią gultą ar net paty mieliausią krėslą. Pasitelkite vaizduotę ir šis žaislas taps ne tik puikiu Jūsų ar Jūsų artimojo kompanijonu, bet ir puikia namų detale, kuri tikrai neliks nepastebėta!

Produktai pridėti į sarašą

Siekdami užtikrinti savo lankytojų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais interneto svetainėje naudojame slapukus, kuriuos turite galimybę bet kada išjungti.